یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ Sunday 26th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

فوتبال جهان - باشگاه رئال مادرید برای تقویت خط حمله خود چشم به جذب بال تیم فوتبال منچسترسیتی دارد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم ، با بازگشت زین الدین زیدان به روی نیمکت تیم فوتبال رئال مادرید که گفته می شود فلورنتینو پرس به او اختیار تام در تمامی امور نقل وانتقالات باشگاه را داده، بازیکنان زیادی را به این تیم نسبت داده اند و اسامی بازیکنانی همچون سادیو مانه، هری کین، کریستین اریکسن، ادن اِزار، پل پوگبا، کیلیان امباپه، نیمار، میلیتائو و نیکولو زانیولو از سوی رسانه های مختلف به عنوان گزینه های مدنظر رئال در فصل نقل وانتقالات تابستانی پیش رو مطرح شده است.

نشریه انگلیسی «میرر» اکنون خبر می دهد که رئال مادرید قصد دارد رحیم استرلینگ را در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد. قهرمان اروپا البته پیش از این هم بازی استرلینگ را در سال 2014 زیرنظر گرفته بود و زیدان هم پیش از این ستاره انگلیسی منچسترسیتی را مورد تحسین قرار داده بود.

استرلینگ 24 ساله که در سال 2015 از لیورپول جدا و به منچسترسیتی پیوست، این فصل هم به مانند فصل گذشته علمکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و در 39 بازی از رقابت های مختلف 19 گل به ثمر رسانده است.

رحیم استرلینگ که 47 بازی ملی و 4 گل زده با پیراهن انگلیس در کارنامه اش به ثبت رسیده، تا سال 2023 با منچسترسیتی قرارداد دارد.

انتهای پیام/

ادامه خبر :