یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ Sunday 26th of May 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

علی ضیا از امشب اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک را آغاز می‌کند و به مدت 5 شب میزبان چهره‌ها است.


به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان، چهره های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری، خانواده شهدا و البته 11 چهره مردمی که طی طرح انتخاب چهره برتر سال، در برنامه «فرمول یک» معرفی شدند و بنا است یکی از آنها به عنوان تاثیرگذارترین فرد از نگاه مردم برگزیده شود نیز همراه با خانواده هایشان به برنامه می آیند.

 از شنبه 25 اسفند تا چهارشنبه 29 اسفند پخش این برنامه ادامه دارد و ساعت پخش برنامه از امشب تا سه شنبه حوالی ساعت 22:15 خواهد بود.

چهارشنبه نیز برنامه در دو بخش، روی آنتن می رود و بار اول از ساعت 19 تا 20:30 روی آنتن شبکه یک خواهد بود و بار دیگر نیز از ساعت 23 تا دقایقی پس از تحویل سال پخش خواهد شد.

این ویژه برنامه جنگی شاد و مفرح است که هر شب میزبان تعدادی از خوانندگان، بازیگران و ورزشکاران خواهد بود. فرمول یک هر شب تا ساعت یک بامداد ادامه خواهد داشت و در هر برنامه تعدادی از نامزدهای چهره مردمی سال به ابن برنامه می آیند.

امشب نیز علاوه بر حضور خوانندگان و بازیگران، "طناز بحری" و"محمدرضا عموزاد خلیلی" دو نفر از نامزدهای چهره مردمی سال 97 نیز حضور دارند. طناز بحری ریاست بخش هماتولوژی بیمارستانی در روتردام هلند را عهدار بود. او تصمیم می گیرد به ایران بازگردد و فعالیتش را در کشورش ادامه دهد. او جوانترین دکتر بیمارستان شریعتی به شمار می آید که مهاجرت معکوس از هلند به ایران او را تبدیل به چهره ای خبرساز کرده است.

محمدرضا عموزاد خلیلی هم یک قاضی اهل گالیکش است که بجای حکم زندان برای مجرمان، محکومیت های جالبی و جایگزینی را وضع می کند. در این شهر مجرمان به جای رفتن به زندان، با حکم این قاضی مشغول انجام شغل هایی مانند گل فروشی، کتاب فروشی و درختکاری هستند. این قاضی اعتقاد دارد کسی را که مشکل مالی دارد نباید روانه زندان کرد.

انتهای پیام/

ادامه خبر :