جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ Friday 21st of June 2019
ads
ads
ads
  3 ماه قبل     ایسنا

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اسکان دانشجویان بین‌الملل مانند سال‌های گذشته در دانشگاه برقرار است و آن‌ها می‌توانند در خوابگاه خود حضور داشته باشند.


معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اسکان دانشجویان بین الملل مانند سال های گذشته در دانشگاه برقرار است و آن ها می توانند در خوابگاه خود حضور داشته باشند.

دکتر حمیدرضا طاهری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: آژانس داخل دانشگاه برای حمل و نقل دانشجویان بین الملل آماده ارائه خدمات است. طبق مقررات دانشگاه یک خوابگاه برای دانشجویان دختر و یک خوابگاه برای دانشجویان پسر وجود دارد.

وی بیان کرد: طبق سال های گذشته کلیه دانشکده ها و مراکز پژوهشی در ایام نوروز تعطیل هستند و از سوی دانشجویان تقاضایی برای خوابگاه وجود ندارد و تنها دانشجویان بین الملل به دلیل اینکه مکانی برای اسکان ندارند در خوابگاه دانشگاه مستقر می شوند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه خوابگاه های دانشگاه بنا به ضرورت، باید فرصتی برای تعمیراتی نظیر سمپاشی، نقاشی و به سازی داشته باشند، اظهار کرد: در سال های گذشته شرایط به گونه ای بود که اجاره بها در ۱۵ روز تعطیلات که دانشجویان خوابگاه ها را خالی می کردند و به شهرهای خود می رفتند نیز از آن ها پول دریافت می شد، اما اخیراً صندوق رفاه اعلام کرده است به دلیل اینکه دانشجویان در ۱۵ روز تعطیلات حضور ندارند؛ هزینه ای از آن ها گرفته نمی شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان از ۲۸ اسفندماه تعطیل شده اند و تمامی قسمت های دانشگاه در تعطیلات رسمی حضور ندارند، عنوان کرد: خوابگاه هایی که مربوط به بنیاد دانشگاه است، برای مهمانان نوروزی جهت اسکان در نظر گرفته شده است.

طاهری خاطرنشان کرد: در ایام نوروز، سالن مطالعه برای بعضی از دانشجویان که تمایل دارند در این ایام مطالعه داشته باشند، از ساعت هشت صبح هر روز آماده ارائه خدمات است. انتهای پیام

ادامه خبر :