چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ Wednesday 24th of April 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     نود

5 تیم بالای جدولی در این فصل به قدری با سایر تیم‌ها اختلاف سطح داشتند که به طور طعنه‌آمیزی تفاضل گل همه تیم‌ها از رتبه ششم تا آخر، منفی است.


به گزارش وبسایت نود، در این فصل پنج تیم بالای جدول به قدری با سایر تیم ها اختلاف سطح داشتند که لیگ به دو بخش تقسیم شده است. فولاد به عنوان تیم ششم جدول، 13 امتیاز با پدیده رده پنجمی فاصله دارد. جالب است همین فاصله را فولاد با منطقه سقوط دارد. یعنی فولاد برای صعود یک پله ای در جدول باید 13 امتیاز بیشتر می داشت که با توجه به اینکه فقط 5 هفته به پایان لیگ مانده، بعید است این تیم شانسی برای حضور در جمع 5 تیم بالای جدول داشته باشد. پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال، سپاهان و پدیده در این فصل به قدری خوب بودند که هیچ تیمی را به جمع بیگ فایوشان راه ندادند. 

حتی به طور طعنه آمیزی تفاضل گل این 5 تیم هم انقدر بالاست که از تیم ششم جدول تا پایین، تفاضل گل همه تیم ها منفی است. به عنوان نمونه پارس جم که در این فصل در گلزنی عملکرد بدی نداشته و 23 گل زده هم تعداد گل خورده اش از زده اش بیشتر است؛ مانند همه تیم های دیگر لیگ به جز 5 تیم بالای جدولی.

سایت رسمی برنامه نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار مسابقات فوتبال، نتایج زنده، جدول ها و ویدئوهای مسابقات لیگ ایران، اروپا و سایر نقاط جهان

ادامه خبر :