سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ Tuesday 18th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

نتایج مرحله اول آزمون دکتری در بعد از ظهر روز سه‌شنبه 27 فروردین 98 به صورت کارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود.


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری  تسنیم، طبق اعلام سازمان سنجش، نتایج مرحله اول آزمون دکتری در بعد از ظهر روز سه شنبه 27 فروردین 98 در قالب کارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترسی خواهد بود.

داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد) کارنامه اولیه خود را مشاهده و در صورت لزوم از آن پرینت تهیه کنند.

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، لازم است براساس برنامه زمانی تعیین شده در اطلاعیه ای که به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می شود پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه اقدام کرده و سپس کدرشته محل های انتخابی خود را به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد کنند.

اطلاعیه تکمیلی درخصوص زمان و نحوه انتخاب رشته و زمان انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ادامه خبر :