دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ Monday 22nd of April 2019
ads
ads
ads
  7 روز قبل     زومیت

ال‌جی هرساله نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه و آفریقا را با حضور فروشندگان و شرکا و رسانه‌ها برگزار می‌کند. این شرکت امسال در شهر سئول، سری جدید لوازم‌خانگی پریمیوم و پیشرفته‌ی خود را رونمایی کرد.


ال جی   هرساله نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه و آفریقا را با حضور فروشندگان و شرکا و رسانه ها برگزار می کند. این شرکت امسال در شهر سئول، سری جدید لوازم خانگی پریمیوم و پیشرفته ی خود را رونمایی کرد.

ال جی  در سال ۲۰۱۹، مجموعه ی گسترده ای از محصولات خود را در قالب سرویسی جامع عرضه کرده که بهترین راه حل برای افزایش کیفیت زندگی را ارائه می دهند. نمایشگاه InnoFest که امسال در پارک علم ال جی، مرکز برنامه های تحقیق و توسعه  این شرکت، برگزار می شود، مزایای واقعی این نوآوری ها در زندگی را نشان می دهد. در این نمایشگاه، چندین محیط زندگی بازسازی شده به نمایش درآمده و بازدیدکنندگان فرصتی برای دیدن لوازم خانگی پرچم دار هم چون  LG ThinQ و  LG SIGNATURE  و LG Objet را خواهند داشت. ال جی با تأکید بر طراحی و عملکرد و بهره وری ، راحتی و لذت بیشتر را به زندگی مصرف کنندگان خواهد آورد.

هوش مصنوعی  به نمایش درآمده در بخش ال جی ThinQ مهمانان را قادر می سازد تا شیوه زندگی با لوازم خانگی متصل به اینترنت  را ازطریق محصولات متنوع و یکپارچه با خانه تجربه کنند. علاوه براین، محصولات پیشرفته و ممتاز LG Objet و LG SIGNATURE که با تمرکز روی طراحی ساخته شده اند، هماهنگی در طراحی و درعین حال عملکرد جداگانه در نمایشگرهای مجزا را به نمایش می گذارند.

تلویزیون  رول شدنی SIGNATURE OLED TV R (مدل 65R9) که تحولی در این صنعت است، تلاش های مداوم ال جی برای جا به جاکردن مرزهای فناوری و طراحی را نشان می دهد و به یکی از جاذبه های اصلی در InnoFest تبدیل شده است. این تلویزیون ال جی، تنها در CES  سال جاری بیش از ۷۰ جایزه را ازآنِ خود کرده و دوباره قدرت این شرکت را در بخش تحقیق و توسعه و تکنیک های تولید به رخ کشیده است.

درادامه با زومیت همراه باشید تا در قالب گزارشی ویدئویی، رویدادهای LG MEA Innofest 2019 را به نشان دهیم:

تماشا در یوتیوب  | تماشا در IGTV

دیدگاه شما درباره ی محصولات جدید ال جی چیست؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

در صورت مشاهده ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

ادامه خبر :