جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ Friday 19th of April 2019
ads
ads
ads
  3 روز قبل     برترین ها

تهیه‌کننده برنامه تازه صبحگاهی شبکه سه، جزئیات این برنامه را تشریح کرد.


خبرگزاری مهر: تهیه کننده برنامه تازه صبحگاهی شبکه سه، جزئیات این برنامه را تشریح کرد.

ابوالفضل صفری تهیه کننده این برنامه که قرار است در سال جدید جایگزین برنامه «حالا خورشید» در کنداکتور شبکه سه شود، درباره زمان پخش این برنامه گفت: «قرار ما با صداوسیما این است که از اول اردیبهشت برنامه را روی آنتن ببریم و حالا ممکن است با یکی، دو روز تفاوت در همان روزهای ابتدایی اردیبهشت پخش شود.»

این تهیه کننده درباره رویکرد محتوایی برنامه هم توضیح داد: «ما در این برنامه تولید محتوا داریم و گویی یک روزنامه را تصویری کرده ایم. برنامه سازی ما به شیوه کلاسیک یعنی تولید بر اساس متن پیش می رود نه این که بر اساس حواشی تولید محتوا کنیم. در واقع اولویت ما برجسته سازی بریده های یک دقیقه ای برنامه در اینستاگرام نیست! نکته ای که تلویزیون اکنون گرفتار آن شده و از عوامل می خواهند در برنامه یک دقیقه را هم به گونه ای بسازند که در شبکه های اجتماعی بچرخد و بعد کل برنامه از دست می رود. حاصل این رویکرد اتفاقاتی مثل حاشیه های حضور مسعود فراستی در یک برنامه تلویزیونی را رقم زد.»

صفری درباره اجرای این برنامه تلویزیونی هم گفت: «تیم این برنامه از چهره های جوان و جدید بهره گرفته و حسین کلهر که قرار است اجرای برنامه را برعهده داشته باشد هم از همین افراد است.» وی درباره نحوه پخش این برنامه گفت: «این برنامه به شکل صبحگاهی در بهار، به شکل عصرگاهی در تابستان و به شکل شبانه در پاییز و زمستان روی آنتن خواهد رفت.»

ادامه خبر :