دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ Monday 17th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

رئیس بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با اشاره به فعالیت 400 گروه جهادی استان و حضور 200 گروه جهادی دیگر از سراسر کشور‌ گفت: این گروه‌ها با هدف کمک‌رسانی به سیل‌زدگان فعالیت می‌کنند و در صورت نیاز بر تعداد آنها افزوده می‌شود.


سرهنگ بهرام ممبینی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز به حضور گروه های جهادی در مناطق مختلف خوزستان اشاره و اظهار داشت: از 20 اسفندماه سال گذشته تاکنون 182 گروه جهادی در حوزه های مختلف براساس زمان بندی در مناطق حضور پیدا کرده اند.

وی با اشاره به این که محرومیت زدایی از مناطق محروم استان مهم ترین رسالت گروه های جهادی است، بیان کرد: تعدادی از گروه های جهادی باتوجه به سیل در مازندران و گلستان برای کمک رسانی به این استان ها اعزام شدند.

بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان عنوان کرد: همزمان با آغاز سیل در استان تمامی گروه های جهادی به خوزستان بازگشتد تا خدمات رسانی به نحو احسن انجام شود. براساس تقسیم بندی ها گروه ها در هشت محور فعالیت خود را به مناطق سیل زده یا در معرض این حادثه طبیعی شروع کردند.

وی با اشاره به آغاز فعالیت گروه های جهادی از مناطق الهایی اهواز و روستاهای بامدژ، بیان کرد: با به کارگیری تجهیزات و خودروهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در زمینه احداث و استحکام سازی سیل بندها اقدامات قابل توجهی انجام شد.

ممبینی از مهم ترین دستور کار گروه های جهادی خوزستان را تقویت سیل بند و انتقال مردم سیل زده به مناطق امن برشمد و ادامه داد: فعالیت گروه های جهادی بعداز اتمام سیلاب نیز ادامه خواهد داشت و تا بازگشت زندگی مردم به حالت نخست دست از کار نمی کشند.

وی به استفاده از ظرفیت قایق های تندرو نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای کمک رسانی به مردم سیل زده و گرفتار در سیلاب اشاره کرد.

رئیس بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با اشاره به فعالیت 400 گروه جهادی استان و حضور 200 گروه جهادی دیگر از سراسر کشور، گفت: این گروه ها با هدف کمک رسانی به سیل زدگان فعالیت و در صورت نیاز برتعداد آنها افزوده می شود.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :