چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ Wednesday 19th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

یک هیئت ویژه آمریکایی برای انجام دادن مذاکره درباره مقابله با تروریسم مشترک میان آمریکا و رژیم صهیونیستی، عازم سرزمین‌های اشغالی ‌شده است.


یک هیئت ویژه آمریکایی برای انجام دادن مذاکره درباره مقابله با تروریسم مشترک میان آمریکا و رژیم صهیونیستی، عازم سرزمین های اشغالی شده است.

به گزارش ایسنا، وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای از اعزام یک هیئت آمریکایی به سرزمین های اشغالی به رهبری ناتان سیلز، هماهنگ کننده بخش مقابله با تروریسم این وزارت خانه خبر داد. آن چه مقابله با تهدیدهای تروریستی مشترک از سوی ایران و حزب الله لبنان علیه این دو کشور خوانده شده است، از محورهای این مذاکره خواهند بود.

در متن این بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا آمده است: ناتان ای سیلز، هماهنگ کننده مقابله با تروریسم (در وزارت امور خارجه آمریکا)، هیئتی میانجی را در تاریخ ۱۶ آوریل به مقصد اورشلیم برای نشست سالانه گروه مشترک مقابله با تروریسم آمریکایی-اسرائیلی رهبری می کند. این نشست، بلندمدت ترین مذاکره راهبردی است که فعال است. آمریکا و اسرائیل درباره تهدیدهای متوجه این دو کشور از جمله از سوی ایران و حزب الله و همچنین توسعه راهبردهایی برای همکاری و هماهنگی در این عرصه های مهم گفت وگو خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا نیز در صفحه توئیتر خود از دیدار با مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی خبر داده و نوشته بود: چیزهای زیادی هست که باید در موردشان گفت وگو کنیم که از جمله آن ها تعهد مشترکمان برای مقابله با عملکرد بدخواهانه ایران و عاملان دیگر در ایجاد بی ثباتی در خاورمیانه و سراسر جهان هستند.

انتهای پیام

ادامه خبر :