دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ Monday 22nd of April 2019
ads
ads
ads
  6 روز قبل     تسنیم

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: باید عملکردم در کاراته به گونه‌ای باشد که ادامه دهنده راه و زحمات آشوری باشد.


وحید مومنی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، در خصوص انتصابش به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون کاراته اظهار داشت: در ابتدا باید خدا را بابت توفیق خدمتگذاری به جامعه کاراته و ورزش کشور  شکر کنم. با توجه به سال سخت کاراته، برای کسب سهمیه المپیک 2020 نیازمند یاری تک تک اعضای خانواده کاراته هستیم و امیدوارم همه دست یاری به بنده بدهند تا روند رو به رشت و تکامل کاراته ایران را ادامه بدهیم.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در خصوص توقعات بالای جامعه کاراته با توجه به حضور او به عنوان جانشین محسن آشوری، گفت: مطمئنا همینگونه است و باید عملکردم به گونه ای باشد که ادامه دهنده راه و زحمات آشوری باشد و قطار کاراته ایران را به سر منزل مقصود برسانیم.  برای قبول مسئولیت دبیری فدراسیون کاراته نیز ابتدا از آشوری رخصت گرفتم و در ادامه مسئولیت را قبول کردم.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در خصوص اینکه با انتخاب به عنوان دبیر فدراسیون همچنان مسئولیت سازمان لیگ کاراته را نیز بر عهده خواهد داشت، عنوان کرد: هنوز در این خصوص با طباطبایی صحبتی نداشتم. اختتامیه سوپرلیگ کاراته 13 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و حتما برای فصل آینده برنامه های دیگری خواهیم داشت که به زودی اعلام خواهد شد.

مومنی در خصوص شرایط تیم ملی کاراته برای دریافت روادید مراکش جهت حضور در مسابقات لیگ جهانی کاراته خاطرنشان کرد: در حال حاضر ویزای تعدادی از بچه ها صادر شده است و ما همچنان پیگیر شرایط سایر بازیکنان هستیم. مطمئنا ویزای سایر بچه ها نیز تا پایان وقت اداری صادر خواهد شد تا تیم بامداد فردا(چهارشنبه) اعزام شوند.

انتهای پیام/

ادامه خبر :