جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ Friday 21st of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     نود

سری پلی آف NBA با برگزاری با دو دیدار پیگیری شد.


به گزارش وب سایت نود، در اولین دیدار فیلادلفیا سونیسیکسرز میزبان بروکلین نتس بود. دیدار اول این دو تیم با حساب 111-102 به سود بروکلین به پایان رسید و فیلی در صدد جبران و برابری سری در این بازی حساس بود.

کوارتر اول و دوم این بازی پایاپای دنبال شد و بروکلین با نتیجه 66-65 پیروز شد. اما فیلادلفیا در کوارتر سوم طوفان به پا کرد و در یک کوارتر موفق شد 51 امتیاز کسب کند تا با وجود شکست 36-29 در کوارتر چهارم به پیروزی 145-123 دست پیدا کند و تا حساب کار 1-1 در مجموع برابر شود. بن سیمنز در این دیدار موفق به ثبت تریپل دبل شد. او 18 امتیاز، 12 پاس گل و 10 ریباند به ثبت رساند تا تاثیر بسزایی در برد فیلی داشته باشد.

در دیگر دیدار بامداد امروز، گلدن استیت وریرز در اوراکل آرنا میزبان کلیپرز بود. دیدار اول این دو تیم در همین ورزشگاه 121-104 به سود گلدن استیت به پایان می رسید و به نظر می رسید که شاگردان استیو کر کار آسانی در این بازی داشته باشند. اما برخلاف انتظار کلیپرز علیرغم آنکه 31 امتیاز از گلدن استیت عقب بود، موفق به زدن یک کامبک تاریخی شد و در انتها به پیروزی 135-131 دست پیدا کرد. این سری نیز با حساب 1-1 دنبال می شود. لو ویلیامز با کسب 36 امتیاز، 11 پاس گل و 2 ریباند بهترین بازیکن تیم لس آنجلسی در این دیدار بود.

لازم به ذکر است که هر تیمی در سری ها به 4 پیروزی دست پیدا کند به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

سایت رسمی برنامه نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار مسابقات فوتبال، نتایج زنده، جدول ها و ویدئوهای مسابقات لیگ ایران، اروپا و سایر نقاط جهان

ادامه خبر :