دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ Monday 17th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

مراسم رونمایی دو مجموعه‌ کتاب‌ صوتی با عنوان «کتاب آوا» با حضور نویسندگان، مترجمان و هنرمندان سینما و تلویزیون روز ۲۸ فروردین برگزار می‌شود.


مراسم رونمایی دو مجموعه کتاب صوتی با عنوان «کتاب آوا» با حضور نویسندگان، مترجمان و هنرمندان سینما و تلویزیون روز ۲۸ فروردین برگزار می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در آستانه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ۱۰ عنوان رمان قدیمی و خاطره انگیز و ۱۰ عنوان کتاب کودک کانون پرورش فکری که با صدای هنرمندان سرشناس سینما و تلویزیون آماده شده است، ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ در مراسمی رونمایی می شود.

«پیروزی بر شب»، «کودک، سرباز و دریا»، «لک لک ها بر بام»، «تیستو سبز انگشتی»، «میگل»، «بچه های راه آهن»، «کلاس پرنده»، «پولینا چشم و چراغ کوهپایه»، «با خانمان» و «مادر» عنوان رمان هایی است که با صدای هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون همچون حبیب رضایی، امین زندگانی، احترام برومند، افسانه بایگان، سروش صحت، رامین ناصرنصیر، منصور ضابطیان، گلاره عباسی، احسان کرمی و الهام پاوه نژاد روایت شده است.

در عین حال، کتاب های کودک «سگی که قار قار می کرد»، «کلاغ خنزر پنزری»، «خداحافظ راکون پیر»، «گل اومد بهار اومد»، «کرم سه نقطه»، «قصه دو تا لاکپشت تنها»، «این هم پول ماهی»، «قدم یازدهم»، «ماهیگیر و بهار» و «ماه مهربان» با روایت آزاده مقدم به کتاب صوتی تبدیل شده است.

قرار است روز چهارشنبه ۲۸ فروردین، سالن غدیر مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران میزبان علاقه مندان کتاب های صوتی برای کودکان و نوجوانان باشد.

در این مراسم که با حضور فاضل نظری مدیرعامل و معاونان کانون از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار می شود، روح الله کاظمی زاده مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون و برخی از نویسندگان، مترجمان و هنرمندان سخن خواهند گفت.

انتهای پیام

ادامه خبر :