چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ Wednesday 19th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

درحالیکه قرار است مجمع انتخاباتی هیئت‌های کشتی هرمزگان و چهارمحال بختیاری طی روزهای 29 و 31 فروردین ماه برگزار شود، اعتراضاتی نسبت به انتخاب اعضای مجمع وجود دارد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم ، با توجه به اینکه فدراسیون کشتی مجمع انتخاباتی را در پیش دارد و ماه هاست توسط سرپرست اداره می شود، برگزاری انتخابات هیئت ها از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه روسای جدید در مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی حق رای خواهند داشت.

براین اساس فردا (28 فروردین) قرار است انتخابات هیئت کشتی استان همدان برگزار شود، که به همین منظور رضا لایق راهی همدان خواهد شد تا انتخابات این استان با 4 نامزد به انجام رسد. در ادامه نیز انتخابات هیئت کشتی هرمزگان قرار است روز پنجشنبه (29 فروردین) با 4 کاندیدا برگزار شود و روز شنبه هفته آینده (31 فروردین) نیز هیئت کشتی چهارمحال بختیاری رئیس هیئتش را خواهد شناخت.

در حالی این روزها برای برگزاری انتخابات دو استان، زمان تعیین شده که در خصوص هر دو مجمع اعتراضات زیاد است و برخی کاندیداها نسبت به افراد رای دهنده در انتخابات اعتراض دارند که در حال بررسی است. باید دید با توجه به این حجم از اعتراضات، آیا امکان برگزاری مجمع در زمان تعیین شده وجود دارد و یا اینکه انتخابات به بعد از بررسی اعتراض نامزدها موکول خواهد شد.

با این حساب تنها هیئتی که هنوز زمان برگزاری انتخاباتش مشخص نشده، کهکیلویه و بویراحمد است که ثبت نام از نامزدها انجام شده اما هنوز تایید صلاحیت ها اعلام نشده است.

انتهای پیام/

ادامه خبر :