چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ Wednesday 19th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: توسعه و تعمیق فعالیت‌های دینی کودکان و نوجوانان به ویژه در مناطق محروم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد که تلاش می‌کنیم در این زمینه فعالیت‌های خود را افزایش دهیم.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، زعفر احدزاده پیش از ظهر امروز در دیدار با مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل اظهار داشت: زمینه های همکاری در طرح های مربوط به کانون های فرهنگی هنری مساجد وجود دارد و کارشناسان کانون پرورش فکری آماده همکاری و ارائه آموزش های لازم به مربیان کانون های فرهنگی هنری مساجد هستند.

وی با اشاره به حضور فعال کتابخانه های سیار و پستی کانون در مناطقی که از کانون های فرهنگی هنری مساجد بهره مند می شوند، بیان کرد: در حال حاضر از ضرورت های ویژه و اصلی توجه به نیاز کودکان و نوجوانان به ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: کانون پرورش فکری و دبیرخانه کانون های مساجد استان می توانند همکاری های قابل توجه و سازنده در حوزه فعالیت های دینی کودکان و نوجوانان داشته باشند.

احدزاده تصریح کرد: توسعه و تعمیق فعالیت های دینی به ویژه در مناطق محروم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و می توان در قالب تفاهم نامه همکاری، این گفت وگوها میسر و عملیاتی شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل نیز در این دیدار اظهار کرد: اوقات فراغت بهترین فرصت برای فعالیت های فرهنگی مستمر است که تأثیر بسیار خوبی بر کودکان و نوجوانان دارد.

نادر سقا با اشاره به همکاری ویژه بین کانون های مساجد و کانون پرورش فکری در سال های اخیر افزود: شناسایی استعدادهای هنری، فرهنگی و قرآنی کودکان و نوجوانان می تواند زمینه برای پرورش آن ها باشد و باید برنامه ریزی های فرهنگی در این راستا انجام شود.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :