یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday 21st of April 2019
ads
ads
ads
  5 روز قبل     ایسنا

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: اگر کمک‌های مردمی و کمک‌های داوطلبانه نبود مشخص نبود کشور در چه وضعیتی قرار می‌داشت. منتظر فروکش کردن بحران سیل هستیم تا مجلس به این مسئله ورود کند.


نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: اگر کمک های مردمی و کمک های داوطلبانه نبود مشخص نبود کشور در چه وضعیتی قرار می داشت. منتظر فروکش کردن بحران سیل هستیم تا مجلس به این مسئله ورود کند.

به گزارش ایسنا، سیدهادی بهادری در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در تذکری شفاهی به رییس جمهور، گفت: برنامه های معیشتی جنابعالی و کابینه شما پاسخگو نیست. نظام تولید و توزیع و نظام واردات و صادرات اشکالات جدی دارد. یک روز سیب زمینی و یک روز پیاز گران می شود و قوانین واردات و صادرات کالا هر روز تغییر می کند و هیچ ثباتی در این زمینه ها وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکر به وزیر کشور، گفت: بارندگی ها نشان داد جنابعالی هیچ توجهی به مدیریت بحران در کشور نداشتید و مقوله مدیریت بحران در وزارت کشور در حاشیه قرار دارد. اگر کمک های مردمی و کمک های داوطلبانه نبود مشخص نبود کشور در چه وضعیتی قرار دارد. منتظر فروکش کردن بحران سیل هستیم تا مجلس به این مسئله ورود کند.

وی ادامه داد: قطع وسیع درختان در آذربایجان در حال انجام است و معلوم نیست این کار توسط کدام مافیا و با چه اهدافی انجام می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی، تذکر داد: دریاچه ارومیه هنوز احیا نشده است. به غلط اطلاعات نادرست به مردم ندهید. به دلیل بارندگی ها سطح تراز آب بالا آمده

ادامه خبر :