پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 20th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

زمان برگزاری و تمدید ثبت نام در "آزمون جذب اختصاصی طلاب" در دانشگاه مذاهب اسلامی به دلیل حواث احیر و جاری شدن سیل در برخی از مناطق کشور و با توجه به اینکه طلاب شیعه و سنی در حال امدادرسانی به آسیب دیدگان بودند با هماهنگی‌های انجام شده زمان این آزمون تغییر پیدا کرد.


زمان برگزاری و تمدید ثبت نام در "آزمون جذب اختصاصی طلاب" در دانشگاه مذاهب اسلامی به دلیل حواث احیر و جاری شدن سیل در برخی از مناطق کشور و با توجه به اینکه طلاب شیعه و سنی در حال امدادرسانی به آسیب دیدگان بودند با هماهنگی های انجام شده زمان این آزمون تغییر پیدا کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از دانشگاه مذاهب اسلامی با عنایت به حوادث جاری شدن سیل در برخی از استان های و با ابراز تأسف از خسارت های جانی و مالی هم وطنان عزیز، و از طرفی موج عظیم همدلی مردم از جمله حضور طلاب عزیز شیعه و اهل سنت برای امدادرسانی به سیل زدگان، دانشگاه مذاهب اسلامی با تغییر زمان برگزاری آزمون اختصاصی طلاب از ۹۸/۰۲/۰۵ به ۹۸/۰۳/۳۱ موافقت کرد.

همچنین زمان ثبت نام در این آزمون نیز تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۸ تمدید شد.

لذا زمان بندی برگزاری آزمون اختصاصی طلاب سال ۱۳۹۸ به شرح زیر تغییر کرد:

* تمدید تاریخ ثبت نام تا تاریخ ۳۱/‏۰۲/‏۹۸‬ (این تاریخ به هیچ وجه تمدید نمی گردد)

* تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ۲۹ ۹۸/۰۳/۲۸

* تاریخ برگزاری آزمون ۹۸/۰۳/۳۱

قابل توجه طلاب و روحانیون اهل سنت علاقه مند به شرکت در آزمون جذب اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی / دریافت جزئیات و جداول پیوست.

انتهای پیام

ادامه خبر :