یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ Sunday 16th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

مدیرعامل بیمه ملت از تعداد ۳۳۹۶ بیمه نامه فعال با سرمایه ۲۹۴ میلیارد تومانی در استانهای سیل‌زده خوزستان، گلستان و لرستان خبر داد.


مدیرعامل بیمه ملت از تعداد ۳۳۹۶ بیمه نامه فعال با سرمایه ۲۹۴ میلیارد تومانی در استانهای سیل زده خوزستان، گلستان و لرستان خبر داد.

علی صلاحی نژاد در گفت و گو با ایسنا با اعلام این آمار گفت: از همان روزهای ابتدایی وقوع سیل در گلستان جمعی از مدیران ارشد در قالب تیم کارشناسی جهت بررسی شرایط و ارزیابی خسارات وارده ناشی از سیل، عازم این استان ها شدند.

وی با تاکید بر اینکه هدف از اعزام این تیم، تسریع در روند ارزیابی و پرداخت خسارت سیل زدگان و کمک به نمایندگان شرکت و هم وطنان آسیب دیده بود اظهار کرد: ۱۵ تا ۲۰ هزار میلیارد تومان آماری است که سازمان مدیریت بحران از میزان خسارت وارده به مناطق سیل زده می دهد. آمار و ارقامی که اگرچه تقریبی است و تا فروکش کردن کامل سیل در همه مناطق سیل زده قابل بررسی نیست، گواه از تحمیل خسارت سنگین به کشور دارد.اما این حجم از خسارت درحالی بسیاری از مناطق کشور را در برگرفته و روی دوش نهادهای مسئول سنگینی می کند که شرکتهای بیمه با تعهداتی که در قبال بیمه شدگان خود تقبل کرده اند بخشی از این بار خسارت را بر عهده خواهند گرفت.

صلاحی نژاد در راستای شفافیت عملکرد بیمه ملت اظهار کرد: طبق برآوردهای اولیه در استان خوزستان ۱۸۸۷ بیمه نامه با سرمایه ۱۶۴میلیارد تومان، در استان گلستان تعداد ۸۲۱ بیمه نامه با سرمایه ۷۵ میلیارد تومان و در استان لرستان تعداد ۶۸۸ بیمه نامه با سرمایه ۵۵ میلیارد تومان تحت پوشش بیمه ملت قرار دارند.

وی در ادامه با اعلام این آمار گفت: این آمار در حالی است که تا زمان فروکش کردن آب و لایروبی گل و لای نمی توان میزان دقیق خسارات وارده ثبت شده را تخمین زد، اما طبق آماری که در طی این مدت به ما رسید در استان گلستان، تعداد چهار فقره و در استان لرستان ۱۰

ادامه خبر :