پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 20th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     زومیت

مدیرعامل وان‌پلاس در پست توئیتر خود اعلام کرد روز چهارشنبه اطلاعات بیشتری در مورد گوشی هوشمند بعدی که احتمالا وان‌پلاس ۷ خواهد بود، به‌اشتراک می‌گذارد. 


مدیرعامل وان پلاس در پست توئیتر خود اعلام کرد روز چهارشنبه اطلاعات بیشتری در مورد گوشی هوشمند بعدی که احتمالا وان پلاس ۷ خواهد بود، به اشتراک می گذارد. 

تاکنون اخبار فاش شده ی مختلفی در مورد نسل بعدی گوشی های هوشمند وان پلاس منتشر شده است که قرار است ارزش بالاتری نسبت به مبلغی که برای آن ها پرداخته می شون داشته باشند.

باتوجه به آنچه پیت لائو در حساب توییتری خود اعلام کرده است، انتظار می رود روز ۲۸  فروردین ماه، اطلاعات جدیدی از گوشی هوشمند جدید وان پلاس به اشتراک گذاشته شود؛ حتی اگر مشخصات کامل دستگاه ارائه نشود، محتمل ترین سناریو این است که برخی مشخصات آن در اولین پست رسمی در مورد وان پلاس ۷ به اشتراک گذاشته شود.

همان طور که گفته شد، پیت لائو، مدیرعامل وان پلاس در توئیتی اعلام کرد که روز چهارشنبه اخبار جدیدی در مورد دستگاه جدید وان پلاس به اشتراک خواهد گذاشت. باتوجه به اخبار غیررسمی منتشرشده در مورد وان پلاس ۷، انتظار می رود این گوشی هوشمند با نمایشگر لبه به لبه، فاقد بریدگی بالای نمایشگر و فرم فکتور رویایی به همراه دوربین کشویی سلفی معرفی شود. 

تاکنون اخبار مختلفی در مورد معرفی گوشی های هوشمند ویوو و اوپو با دوربین سلفی کشویی منتشر شده است.  ویوو وی ۱۵  پرو با دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی، نمایشگر سوپر AMOLED و اندروید پای رونمایی شد . انتظار می رود گوشی هوشمند بعدی وان پلاس نیز با دوربین کشویی معرفی و به بازار عرضه شود. تصویر منتسب به وان پلاس ۷ نیز خبر از به کارگیری دوربین کشویی می دهد . ویدئویی از مکانیزم عملکرد دوربین سلفی کشویی گوشی هوشمند ویوو منتشر شده است و انتظار می رود که مکانیزم عملکرد دوربین کشویی وان پلاس نیز مشابه ویوو باشد.

باوجودی که هنوز نمی توان به صورت قطعی در مورد فناوری دوربین های کشویی، اظهارنظر قطعی کرد، ولی در بدو امر استفاده از دوربین کشویی، منجر به تغییراتی در دستگاه های وان پلاس خواهد شد. ظاهرا با حذف دوربین سلفی سنتی و مرسوم، انتظار می رود وان پلاس ۷ بدون فناوری تشخیص چهره به بازار عرضه شود. البته وان پلاس هیچ گاه از فناوری تشخیص چهر ه ی سه بعدی با امنیت بالا استفاده نمی کرد؛ فناوری تشخیص چهره ی وان پلاس مبتنی بر استفاده از تصویر دو بعدی طراحی شده است که عملکرد بسیار سریعی دارد و کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در مورد دوربین سلفی کشویی مطرح شود، نگرانی در مورد قابلیت اطمینان آن است. آیا دوربین کشویی تست های دوام در طول زمان را گذرانده است؟ در صورت افتادن گوشی، آیا ممکن است دوربین سلفی آسیب ببیند؟  

انتظار می رود که وان پلاس ۷ نیز طبق سنت دیرین گوشی های هوشمند وان پلاس با عملکرد سریعی و باتری خوب معرفی شود. این گوشی هوشمند می تواند دستگاهی باشد که به کمال رسیدن وان پلاس کمک کند. بی شک عملکرد خوب و روان گوشی های هوشمند وان پلاس توجه کاربران را به این برند جلب کرده است. چنین ویژگی عموما در گوشی های گوگل پیکسل و آیفون دیده می شود و دستگاه های وان پلاس را در رقابت با چنین دستگاه هایی قرار می دهد. 

وان پلاس، به عنوان برندی که موفقیت خوبی در عرضه ی محصولاتی که ارزش پرداخت پول در ازای خرید دستگاه دارد، شناخته می شود. این شرکت، قیمت گوشی های هوشمند جدید خود را به صورت جزئی افزایش می دهد. درحالی که برخی شرکت های تولیدکننده ی گوشی های هوشمند، دستگاه های جدید خود را با قیمتی بالاتر از ۱۰۰۰  دلار به فروش می رسانند، قیمت پایه ی وان پلاس ۶ تی تنها ۵۵۰ دلار تعیین شده است.

انتظار می رود براساس پست منتشرشده از سوی پیت لائو، اطلاعات بیشتری در مورد وان پلاس ۷ در تاریخ ۱۷  آوریل برابر با ۲۸  فروردین ماه به اشتراک گذاشته شود. باید صبر کنیم و ببینیم پیت لائو قصد دارد چه مشخصاتی از این گوشی هوشمند منتشر کند. 

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

در صورت مشاهده ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

ادامه خبر :