پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 20th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

رافائل نادال، نفر دوم تنیس جهان شرایط جسمانی خود را پیش از آغاز فصل جدید تشریح کرد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت Tennis، رافائل نادال گفت: 6 ماه اخیر برای من بسیار سخت گذشت. دلیل اصلی این سختی نیز مصدومیت بود. توقف های زیادی در رقابت ها داشتم و به طور کلی نمی توانستم 3 هفته مداوم بدون هرگونه مشکلی بازی کنم. این مسئله کارم را سخت کرده بود.

این تنیسور مطرح اسپانیایی افزود: چنین شرایطی باعث شد نتوانم خیلی خوب با مشکل جسمانی و حتی روحی و روانی کنار بیایم. مشکلاتی در هر بازگشتم به تنیس وجود دارند. واقعا الان نمی دانم در چه شرایطی هستم، البته می توانم بگویم زانویم دیگر مشکلی ندارد و همه چیز خوب است. نکته مهم بعدی فرم بازی است و امیدوارم تورنمنت مونته کارلو به من برای رسیدن به ریتم دقیق و موردنظرم کمک کند.

رافائل نادال درباره صحبت های اخیر تونی نادال، عمو و مربی سابقش مبنی بر مصدومیت او و احتمال ادامه تنیس حرفه ای تا 2 یا 3 سال آینده گفت: او مدتی قبل پیش من آمد و بابت صحبت هایش عذرخواهی کرد، البته می خواست از جنبه مثبتی به اتفاق های اخیر نگاه کند اما مشکلات خودم را تایید می کنم. تونی نادال هر هفته  نشست های خبری را تنظیم می کند و زمانی که خیلی حرف می زنید اشتباه هم می کنید.

وی در واکنش به درآمد 100 میلیون دلاری به عنوان پاداش ها، کسب 80 عنوان قهرمانی از جمله 33 جام مسترز می گوید: وقتی به این چیزها فکر می کنم می بینم تنیس خیلی چیزها به من بخشیده است.

رافائل نادال در رابطه با حفظ رتبه دوم در رنکینگ جهانی نیز اظهار داشت: ادامه حضور در این رده سخت است زیرا اکنون مصدوم هستم. من مشکلات بیشتری نسبت به رقبایم دارم اما در طول دوران زندگی ام توانستم به خوبی از پس آنها بر بیایم.

انتهای پیام/

ادامه خبر :