دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ Monday 17th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     ایسنا

مراسم افتتاح خبرگزاری بین‌المللی تصویری ایران پرس و آیین بهره برداری از پروژه‌های معاونت برون مرزی امروز(۲۷فروردین ماه) در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.


مراسم افتتاح خبرگزاری بین المللی تصویری ایران پرس و آیین بهره برداری از پروژه های معاونت برون مرزی امروز(۲۷فروردین ماه) در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش ایسنا، پیمان جبلی (معاون برون مرزی صدا و سیما)، عبدالعلی علی عسکری (رئیس سازمان صدا و سیما)، رضا علیدادی (معاون توسعه و فناوری)، احمد ابوالقاسمی (مدیر رادیو قران ) و جمعی از کارمندان و اهالی رسانه در این مراسم حضور داشتند.

پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، با مرضیه هاشمی، خبرنگار پرس تی وی که در منطقه سیل زده اهواز برای تهیه گزارش حضور دارد، ارتباط زنده برقرار شد و او توضیح مختصری از وضعیت شهر داد.

پیمان جبلی در ابتدای مراسم گفت: هر سه پروژه ای که راه اندازی می شود در راستای تصحیح تصاویری از کشور است. ما قربانی تصویرسازی کشورهای غربی هستیم و واقعیت ها به وسیله رسانه های دنیا ارائه می شد. قرار شد تصویرسازی از پیشرفت و دستاوردها در چهل سال دوم انقلاب اسلامی را خودمان داشته باشیم. بنابراین «ایران پرس» را بعد از یک سال کار آزمایشی افتتاح می کنیم. این خبرگزاری با هدف ارائه تصویر درست به افکار عمومی ایجاد شده است و به صورت زنده و تا اطلاع ثانوی رایگان اخبار در اختیار مردم قرار می دهد.

ادامه دارد...

ادامه خبر :