دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ Monday 17th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     تسنیم

سرپرست معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: جشن‌های فرخنده میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان در 3 نوبت در رواق امام خمینی(ره) بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس ، به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین رضاعلی عزیزی اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن یازدهم شعبان المعظم سالروز میلاد فرخنده حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان ویژه برنامه ها و جشن های باشکوهی در سه نوبت در رواق امام خمینی(ره) بارگاه منور رضوی برگزار می شود.

سرپرست معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: ویژه برنامه های شب و شام میلاد فرخنده حضرت علی اکبر(ع) از ساعت 20 تا 22:30 روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 فروردین ماه برگزار می شود و در این برنامه ها حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار به ایراد سخن می پردازد و در ادامه مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) مهدی سروری و سیدحجت بحرالعلوم به مولودی خوانی و مدیحه سرایی در وصف جوان رعنای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می پردازند و سپس گروه «بینات» به اجرای تواشیح خواهند پرداخت.

وی ابراز کرد: در انتهای مراسم شب میلاد هم مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت(ع) مهدی سروری به قرائت دعای پرفیض توسل می پردازد. سرپرست معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی بیان کرد: ویژه برنامه روز میلاد فرخنده حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان هم از ساعت 10:30 تا 12:30 چهارشنبه برگزار و در این مراسم حجت الاسلام مرتضی امین نیا پیرامون ویژگی های اخلاقی حضرت علی اکبر(ع) سخنرانی می کند و سپس مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) سعید قانع و سید امیراحمدنیا به اجرای مولودی خوانی و مدیحه سرایی می پردازند.

عزیزی تصریح کرد: شرکت در این برنامه ها ویژه عموم زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی بوده و شرکت کنندگان ضمن عرض تبریک و تهنیت این عید فرخنده به ساحت مقدس ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از این برنامه های معنوی و نورانی بهره مند می شوند.

وی تأکید کرد: در این ایام برنامه جشن میلاد ویژه خواهران قبل از نماز ظهر و مغرب در رواق حضرت زهرا(س) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :