جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ Friday 19th of April 2019
ads
ads
ads
  3 روز قبل     تسنیم

شهردار کرمان با بیان اینکه 35 میلیارد تومان برای احداث سیل‌بند در بالادست شهر کرمان نیاز داریم گفت: با احداث سیل‌بندها شهر کرمان در مقابل سیل بیمه می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، سیدمهران عالم زاده ظهر امروز در دیدار اعضای شورای شهر کرمان با محمدجواد فدائی استاندار کرمان اظهار داشت: جا دارد از مردم کرمان تشکر کنم که با صبر و حوصله فرصت دادند تا شهرداری فعالیت های خود را به سرانجام برساند.

وی با بیان اینکه نگاه کارشناسی استاندار در جلسات بسیار ارزشمند است و این نگاه باعث می شود در آینده مشکلات اجرای پروژه ها را نداشته باشیم گفت: اولویت شهرداری پرداخت حقوق کارگران و کارکنان شهرداری است و تا پایان سال قبل تمام حقوق ها پرداخت شده و این مسئله یک رضایتمندی در بدنه شهرداری ایجاد کرده که باعث انگیزه در کار کردن می شود.

شهردار کرمان با اشاره به اینکه 20 پارک در ایام نوروز در شهر کرمان افتتاح شد که عملیات اجرایی آنها از سال قبل آغاز شده بود افزود: به سیستم حمل و نقل عمومی شهر توجه شده و 30 دستگاه اتوبوس نوسازی و بهسازی شده است.

وی با بیان اینکه چارت جدید شهرداری کرمان اصلاح شده و همزمان تمام سازمان های شهرداری براساس اساس نامه جدید شکل گرفتند گفت: در سال جاری ثمره فعالیت های عمرانی و فرهنگی شهرداری را خواهیم دید.

عالم زاده با بیان اینکه انتظار داریم استانداری حمایت بیشتری از ما داشته باشد افزود: شهر کرمان مرکز استان است و به سایر هم استانی ها از شهرستان های مختلف و استان های همجوار هم خدمت رسانی می کند.

وی با اشاره به اینکه در بارندگی اخیر شاهد آبگرفتگی در سطح معابر عمومی شهر بودیم که بلافاصله در جهت رفع آن اقدام شد بیان کرد: در حال حاضر 35 میلیارد تومان برای احداث سیل بند در بالادست شهر کرمان نیاز داریم.

شهردار کرمان با بیان اینکه با احداث سیل بندها شهر کرمان در مقابل سیل بیمه می شود و از هزینه های خسارتی در آینده جلوگیری می کند تصریح کرد: قطعا امنیت شهر از هر چیزی مهمتر است.

وی با بیان اینکه اجرای تراموا از فرودگاه تا میدان شهدا را در برنامه داریم که فردا از شرکت مرکزی برای بررسی به کرمان می آیند گفت: تراموا جذابیت گردشگری بیشتری دارد و برای اجرای آن 120 میلیارد تومان اعتبار لازم است.

انتهای پیام/ح

ادامه خبر :