جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ Friday 19th of April 2019
ads
ads
ads
  3 روز قبل     تسنیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: کنفرانس ملی بهداشت و محیط زیست به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، قدرت اخوان اکبری بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری کنفرانس ملی بهداشت و محیط زیست در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: این کنفرانس کشوری بهداشت و محیط زیست در هشت محور مهم مرتبط با بهداشت، محیط زیست، کشاورزی و منابع طبیعی، گردشگری و غیره برگزار خواهد شد.

وی موضوعاتی نظیر محیط زیست، بهداشت محیط، ایمنی، بهداشت و محیط زیست، نشاط و سلامت اجتماعی و غیره را از محورهای این کنفرانس ملی برشمرد و گفت: مهندسی بهداشت عمومی و حرفه ای، کشاورزی و منابع طبیعی، گردشگری و توسعه پایدار و پیامدهای تغییر اقلیم از دیگر محورهای مورد طرح در این کنفرانس کشوری خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل زمان برگزاری کنفرانس ملی بهداشت و محیط زیست اردبیل را روزهای پنجم و ششم تیرماه امسال اعلام کرد و بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل میزبان و مجری این کنفرانس کشوری است.

اخوان اکبری با دعوت از اساتید، متخصصان، کارشناسان، دانشگاهیان و دانشجویان و نیز علاقمندان دارای پژوهش های مرتبط با محورهای کنفرانس برای ارسال آثار بیان داشت: مهلت ارسال آثار به کنفرانس ملی بهداشت و محیط زیست اردبیل تا 25 اردیبهشت ماه جاری تعیین شده است.

وی تصریح کرد: تمهیدات و برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام یافته و درصدد هستیم این برنامه به بهترین شکل ممکن برگزار شود و بتوانیم خروجی های مورد انتظار خود را به دست آوریم و به تمامی اهداف خود در راستای توسعه برنامه های حول محور بهداشت و محیط زیست دست یابیم.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :