سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ Tuesday 18th of June 2019
ads
ads
ads
  2 ماه قبل     نود

از حیث نمرات نود و تعداد گل و پاس‌گل بازیکنان مرور می‌کنیم که ده خرید برتر نیم‌فصل دوم متعلق به چه تیم‌هایی است.


به گزارش وبسایت نود، ده هفته از نیم فصل دوم گذشته و حالا می شود تحلیل درست تری نسبت به خریدهای مربیان در بین دو نیم فصل داشت. برخی مربی ها مانند منصوریان و فرکی بدشانس بودند که خریدشان (محمدرضا خلعتبری و جابر انصاری) خیلی زود با مصدومیت رباط صلیبی، کل فصل را از دست دادند. برخی ها مانند نادر دست نشان هم چوب قرارداد عجیب باشگاه شان را خوردند و نتوانستند بعد از کنار رفتن علی کریمی از حضور پیام صادقیان بهره ای ببرند. البته همه مربی ها در جرگه بدشانس ها جای نمی گیرند و برخی هم مانند امیر قلعه نویی با خرید ستاره ای چون محسن مسلمان هنوز نتوانستند آن طور که باید، از خریدشان بازی بگیرند و مثمرثمر باشند. 

بهترین خریدهای نیم فصل دوم به شفر و برانکو تعلق دارند. پاتوسی با 4 گل و 1 پاس گل، ترابی با 1 گل و 3 پاس گل رقابت تنگاتنگی در عملکرد نیم فصل دوم شان داشتند. معدل نمره پاتوسی در نیم فصل دوم، یک صدم بهتر از بهترین خرید برانکوست. در جایگاه های بعدی باز هم نماینده ای از استقلال و پرسپولیس حضور دارند؛ سروش رفیعی و اسماعیل گونکالوس.

10 خرید برتر نیم فصل

هر چند که در این جدول بازیکنانی مانند مهدی شیری، محمد نادری و اکبر ایمانی هم می توانستند حضور داشته باشند و به خط دفاع تیم جدیدشان استحکام بخشیدند ولی جالب ترین عملکرد نیم فصل دوم به فریبرز گرامی هافبک دفاعی پارس جم تعلق دارد. مدافع جمی ها در تقابل با تیم سابقش مجبور شد درون دروازه قرار بگیرد! احمد گوهری در دقیقه 91 بازی بازی پارس جم و پدیده اخراج شد و با توجه به تمام شدن تعویض های تارتار، گرامی مجبور شد درون دروازه قرار بگیرد. اتفاقا در تنها توپی که روی دروازه اش ارسال شد هم خروج عجیبی داشت و تنها گل مسابقه به ثمر رسید. گرامی که کلا 12 دقیقه در نیم فصل دوم بازی کرد و حتی به استاندارد دریافت نمره 90 نرسید، در مسابقه بعد از آن هم در لحظات پایانی وارد زمین شد و این بار گل برتری تیمش را زد تا عجیب ترین خرید نیم فصل دوم باشد.

سایت رسمی برنامه نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار مسابقات فوتبال، نتایج زنده، جدول ها و ویدئوهای مسابقات لیگ ایران، اروپا و سایر نقاط جهان

ادامه خبر :