یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday 19th of May 2019
ads
ads
ads
  4 روز قبل     تسنیم

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان بر ضرورت تدوین برنامه‌ریزی دقیق برای حفظ سرمایه‌ها و تأسیسات زیربنایی استان تأکید کرد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، ایرج کارخایی پور پیش از ظهر امروز در دیداری که به همراه معاون استاندار سمنان از نیروگاه شهید باکری سمنان صورت گرفت اظهار داشت: از جنبه پدافند غیرعامل عامل شهرستان های سمنان و شاهرود اهمیت بسیار دارند.

وی با بیان اینکه از مهم ترین اولویت ها تولید برقی پایدار در شرایط مختلف هستند گفت: انرژی الکتریکی از اساسی ترین محورهای توسعه و نیروی محرک بخش های دیگر محسوب می شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان با توجه به اینکه تخریب زیرساخت ها و مراکز زیربنایی از اهداف دشمنان است؛ بنابراین باید برنامه ریزی دقیقی برای حفظ سرمایه های ملی و تأسیسات زیربنایی که از اهداف پدافند غیرعامل نیز هست، انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان نیز در این بازدید اظهار داشت: تولید و تأمین برق مطمئن بسیار حائز اهمیت دانست.

حبیب الله خجسته پور یکی از مهم ترین زیرساخت ها در عرصه پدافند غیرعامل را نیروگاه های برق عنوان کرد و گفت: باید این نیروگاه ها به صورت ویژه ای موردتوجه قرار گیرند.

وی با بیان اینکه این نیروگاه ها یکی از تأسیسات زیرساختی مهم استان محسوب می شوند تأکید کرد: شیوه های جایگزینی خدمات در هنگام بروز حوادث باید بررسی، اولویت بندی و تبیین شوند.

سید علی اکبر صباغ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان نیز به تشریح وضعیت شبکه برق و تأسیسات انتقال و فوق توزیع در سطح استان پرداخت و نقش نیروگاه شهید باکری سمنان در استان را مهم ارزیابی کرد.

انتهای پیام/ ع

ادامه خبر :