یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday 19th of May 2019
ads
ads
ads
  4 روز قبل     ایسنا

بر اساس اطلاعیه معاونت آموزش ابتدایی حداقل سن ثبت‌نام در پایه اول دبستان ۶ سال تمام خواهد بود و مطابق اساس‌نامه دوره پیش‌دبستانی، کودکان گروه سنی ۴ تا ۶ سال تحت پوشش برنامه‌های این دوره قرار می‌گیرند.


بر اساس اطلاعیه معاونت آموزش ابتدایی حداقل سن ثبت نام در پایه اول دبستان ۶ سال تمام خواهد بود و مطابق اساس نامه دوره پیش دبستانی، کودکان گروه سنی ۴ تا ۶ سال تحت پوشش برنامه های این دوره قرار می گیرند.

به گزارش ایسنا، معاونت آموزش ابتدایی در اطلاعیه ای با تأکید بر اینکه حداقل سن ثبت نام در پایه اول دبستان ۶ سال تمام تعیین شده است، لذا ثبت نام کودکان ۶ سال تمام فقط در مدارس ابتدایی به عنوان دانش آموز پایه اول مجاز است و ثبت نام آنان در سایر مراکز ازجمله مراکز پیش دبستانی ممنوع است.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«ازآنجاکه بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش وپرورش، حداقل سن ثبت نام در پایه اول دبستان ۶ سال تمام تعیین شده است و آموزش وپرورش وظیفه تحت پوشش قرار دادن کلیه کودکان لازم التعلیم را بر عهده دارد و موظف است شرایط را برای بهره مندی از این فرصت برای تمامی کودکان فراهم نماید و با عنایت به لزوم اجرای نظرات شورای عالی آموزش وپرورش که طی نامه

ادامه خبر :