جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ Friday 24th of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     برترین ها

مدیر اداره کل موزه‌ها اعلام کرد: بازدید از موزه‌های زیر نظر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در روز جهانی موزه (۲۸ اردیبهشت) رایگان است.


ایسنا: مدیر اداره کل موزه ها اعلام کرد: بازدید از موزه های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در روز جهانی موزه (۲۸ اردیبهشت) رایگان است.

محمدرضا کارگر اظهار کرد: موزه های زیرنظر این سازمان شنبه (۲۸ اردیبهشت) در روز جهانی موزه رایگان است. همچنین دو ساعت بیشتر از روزهای دیگر یعنی تا ساعت ۲۰ امکان حضورِ گردشگران و علاقه مندان در این موزه ها فراهم است.

او با بیان این که قرار است از شنبه (۲۸ اردیبهشت) تا چهارشنبه (اول خرداد)، مراسم و برنامه های مختلفی هم زمان با این روز و آغاز هفته میراث فرهنگی برگزار شود، ادامه داد: شنبه ۲۸ اردیبهشت ایکوم ایران و اداره کل موزه ها برنامه ای با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی در فرهنگستان هنر برگزار می کنند.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز اعلام کرده است بازدید از این موزه در روز ۲۸ اردیبهشت برای عموم رایگان است و علاقه مندان می توانند در ساعت های کاری از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۲۱ از این مجموعه بازدید کنند.

همچنین موزه ملی ملک با اعلام رایگان بودن بازدید از این موزه در روز جهانی موزه اعلام کرده است علاقه مندان می توانند از ساعت ۹:۱۵ تا ۱۶:۴۵ از این موزه بازدید کنند.

ادامه خبر :