دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ Monday 20th of May 2019
ads
ads
ads
  4 روز قبل     صبحانه آنلاین

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر حذف قبض کاغذی را یکی از اهداف شرکت توانیر برای کوتاه‌مدت عنوان کردو گفت: تا مهرماه باید بتوانیم حداقل حذف ۹۵ درصدی در صدور قبض‌های کاغذی داشته باشیم.


وی حذف قبوض کاغذی را یکی از اهداف شرکت توانیر برای کوتاه مدت بیان کرد و افزود: تا مهرماه امسال باید بتوانیم حداقل ۹۵ درصد از صدور قبض های کاغذی را متوقف کنیم و در صورت نیاز برای حداکثر ۵ درصد از مشترکان برق قبض کاغذی صادر کنیم.

رخشانی مهر همچنین بر هوشمندسازی شرکت های توزیع در ابعاد مختلف و پویاتر شدن این شبکه بزرگ انرژی تاکید کرد و گفت: آینده دنیا در دست شرکت های توزیع انرژی است و بدون شک تلفات بخش های انتقال و بازدهی پایین نیروگاه های بزرگ و سرمایه سنگینی که برای ایجاد این نیروگاه ها نیاز است همه دنیا را به سمت تولیدات محلی برده است و به تدریج نقش نیروگاه های بزرگ و شبکه انتقال کم رنگ تر خواهد شد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر تاکید کرد: شرکت های توزیع باید در مسیر به روز شدن قدم بردارند، لحظه ای غفلت به سال ها عقب افتادن از قطار پیشرفت می انجامد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان نیز گفت: حجم شبکه توزیع برق استان زنجان بیش از ۱۴ هزار و ۱۱۸ کیلومتر است که این حجم شبکه به بیش از ۴۴۵ هزار و ۶۷۴ مشترک انرژی رسانی می کند.

علیرضا علیزاده افزود: استان زنجان از شرایط خاصی در صنعت توزیع برق برخوردار است؛ چرا که بیش از ۷۰ درصد مصرف انرژی استان در بخش مولد صنعت و کشاورزی توزیع می شود و برق در رونق تولید استان نقش به سزایی دارد.

وی تعداد کنتورهای هوشمند طرح فهام نصب شده در استان را ۳۵۸۰ دستگاه برشمرد و گفت: از این تعداد ۱۴۸۰ دستگاه کنتور هوشمند در بخش کشاورزی نصب شده است.

علیزاده گفت: پس از تعرفه کشاورزی بخش صنعت با ۱۱۴۹ دستگاه کنتور هوشمند بیشترین تعداد کنتور هوشمند نصب شده در استان را دارا است.

گفتنی است، نشست مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور با حضور مدیران عامل، معاونان خدمات مشترکان و بهره برداری استان های، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کرمانشاه، کردستان، ایلام، همدان، تبریز در زنجان برگزار شد.

منبع:مهر

ادامه خبر :