جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ Friday 24th of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     ایسنا

وزنه‌برداران جوان در حالی در آخرین رکوردگیری تیم ملی عملکرد خوبی داشتند که هنوز تکلیف اعزامشان به مسابقات قهرمانی جهان مشخص نیست.


وزنه برداران جوان در حالی در آخرین رکوردگیری تیم ملی عملکرد خوبی داشتند که هنوز تکلیف اعزامشان به مسابقات قهرمانی جهان مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، آخرین رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری جوانان عصر امروز (چهارشنبه) برگزار شد و وزنه برداران در این رکوردگیری عملکرد خوبی از خود نشان دادند. کادر فنی تیم ملی جوانان از عملکرد وزنه برداران رضایت داشت و معتقد است ملی پوشان در شرایط خوبی به سر می برند. این در حالی است که هنوز تکلیف اعزام وزنه برداران جوان به مسابقات جهانی مشخص نیست. مسابقات قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹ یکم ماه جون در کشور فیجی برگزار می شود و با توجه به هزینه بالای اعزام به فیجی، هنوز مشخص نیست وزنه برداران ایران در این مسابقات حاضر می شوند یا خیر. حتی در این میان این بحث هم مطرح شده نفراتی که شانس کسب مدال دارند به مسابقات اعزام شوند با این حال تصمیم نهایی گرفته نشده و به احتمال فراوان شنبه هفته آینده تصمیم نهایی در مورد جوانان گرفته می شود.

مسابقات جوانان جهان جزو گزینشی المپیک ۲۰۲۰ نیز هست و علی داودی که به دنبال رفتن به المپیک است با حضور در این مسابقات می تواند علاوه بر پشت سر گذاشتن یک مرحله گزینشی دیگر، امتیاز هم جمع کند.

انتهای پیام

ادامه خبر :