جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ Friday 24th of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     خبرآنلاین

مهر نوشت: عضو کمیته انتخابات فراکسیون امید گفت: فراکسیون امید برای همه کرسی‌های مجلس نامزد معرفی می‌کند، ائتلاف نمی‌کنیم.


مهر نوشت: عضو کمیته انتخابات فراکسیون امید گفت: فراکسیون امید برای همه کرسی های مجلس نامزد معرفی می کند، ائتلاف نمی کنیم.

علی بختیار نماینده گلپایگان از تشکیل کمیته ای در فراکسیون امید برای بررسی ورود این فراکسیون به انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبر داد.

عضو کمیته انتخابات فراکسیون امید ادامه داد: نتیجه بررسی های کارگروه این کمیته به شورای مرکزی و مجمع عمومی فراکسیون امید ارائه خواهد شد و در مجمع عمومی تصمیم نهایی اتخاذ می شود.

وی با تاکید بر اینکه فراکسیون امید برای همه کرسی های هیئت رئیسه نامزد معرفی خواهد کرد، گفت: تا به امروز بحث ائتلاف با سایر فراکسیون ها مطرح نیست.

بختیار در خصوص نظر عارف رئیس فراکسیون امید در مورد انتخابات هیئت رئیسه مجلس گفت: آقای عارف فرد دموکراتیک است و به خرد جمعی احترام می گذارد و تفاوت مهم ایشان با آقای لاریجانی هم این است که فردی دموکراتیک می باشد.

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: اگر آقای عارف رئیس مجلس شود مجلس به صورت دموکراتیک تر اداره می شد و کارکرد مجلس افزایش می یافت.وی با تاکید بر این که جامعه نیاز به یک تغییر دارد گفت: تغییر مدیریتی در ریاست مجلس می تواند امید را به جامعه تزریق کند.

وی اظهار داشت: تغییر در ریاست مجلس می تواند به لحاظ اجتماعی و سیاسی کارکردهای مناسبی داشته باشد. در حوزه خارجی مجلس باید برای دستگاه دیپلماسی ریل گذاری کند که در این راستا تغییر ریاست مجلس می تواند امید بخش باشد.

ادامه خبر :