پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 23rd of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     تسنیم

عضو هیئت رئیسه مجلس از مذاکرات فراکسیون‌ها برای حفظ وضع موجود در هیئت رئیسه و عدم تغییر در ترکیب آن خبر داد.


علی اصغر یوسف نژاد عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به نزدیک شدن برگزاری انتخابات هیئت رئیسه پارلمان، گفت: در حال حاضر، فراکسیون های سیاسی مجلس در حال برگزاری جلسات درون فراکسیونی و انجام رایزنی بین فراکسیون ها برای انتخابات هیئت رئیسه هستند.

وی با بیان اینکه فراکسیون ها باید تا هفته آینده نقطه نظرات و جمعبندی شان را درباره کاندیدای ریاست و سایر سمت های هیئت رئیسه اعلام کنند، افزود: فراکسیون ها هم می توانند به صورت مستقل برای سمت های هیئت رئیسه لیست دهند و هم می توانند در ائتلاف با هم لیست مشترک ارائه دهند.

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: اخبار ی  وحود دارد که فراکسیون ها در حال مذاکره و رایزنی به منظور ارائه لیست مشترک هستند اما این مسئله بستگی به فضا و شرایط دارد و در نهایت هر یک از فراکسیون ها لیست مشترک ارائه دهند.

یوسف نژاد عنوان کرد: رایزنی ها و مذاکراتی هم بین فراکسیون ها وجود دارد مبنی بر اینکه وضع موجود در هیئت رئیسه حفظ شود و تغییر در ترکیب آن به وجود نیاید.

به گزارش تسنیم، بیش از این علی اصغریوسف نژاد عضو هیئت رئیسه از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه در روز (یکشنبه 5 خرداد) خبر داده بود.

انتهای پیام/

ادامه خبر :