دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ Monday 27th of May 2019
ads
ads
ads
  2 هفته قبل     ایسنا

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که تاکید کمیسیون بهداشت در جلسه‌ای با رئیس سازمان غذا و دارو توجه به تولید داخلی لوازم بهداشتی و آرایشی بود.


یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که تاکید کمیسیون بهداشت در جلسه ای با رئیس سازمان غذا و دارو توجه به تولید داخلی لوازم بهداشتی و آرایشی بود.

احمد همتی درباره افزایش قیمت لوازم بهداشتی و آرایشی به ایسنا گفت: کمیسیون بهداشت و درمان در آخرین جلسه خود با رئیس سازمان غذا و دارو بر لزوم استفاده از تولیدات داخلی تاکید کرد، این که باید کارخانه ها لوازم بهداشتی و آرایشی را در داخل به اندازه کافی تولید کنند و در صورت وجود داخلی، نباید مجوز واردات داده شود.

وی درباره ی افزایش قیمت لوازم بهداشتی گفت که چنین موضوعی در کمیسیون مطرح نشده ولی می توانیم آن را در دستور کار قرار دهیم.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس همچنین با اشاره به اهتمام کمیسیون برای اصلاح قانون مواد غذایی و آشامیدنی گفت: این موضوع در جلسه ای با حضور مسئولان غذا و دارو و مرکز پژوهش ها مورد بررسی قرار می گیرد ما تاکید داریم که باید کنترل های لازم درباره تبلیغات مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی صورت گیرد.

انتهای پیام

ادامه خبر :