جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ Friday 24th of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     تسنیم

استاندار اردبیل توسعه تولیدات صادرات‌محور را از راهکارهای خروج از وابستگی به اقتصاد تک‌محصولی دانست و گفت: اجرای طرح‌های بزرگ با رویکرد صادرات‌محور و اشتغالزا از اولویت‌ها در استان است.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، اکبر بهنام جو پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اردبیل اظهار داشت: در راستای تحقق شعار سال باید تلاش کرده و با رونق تولید زمینه برای رونق و توسعه اشتغال را نیز در استان فراهم کنیم.

وی اجرای طرح های بزرگ با رویکرد صادرات محور و اشتغالزا را از اولویت ها در استان برشمرد و بیان کرد: باید در راستای تحقق این مهم مسئولان استانی تلاش لازم را داشته و از سرمایه گذاران حمایت همه جانبه ای داشته باشند.

استاندار اردبیل توسعه تولیدات صادرات محور را از راهکارهای خروج از وابستگی به اقتصاد تک محصولی دانست و گفت: یکی از طرح هایی که در این حوزه با توجه به ارزآوری آن پیگیری می شود اجرای طرح هایی در بخش گلخانه است.

بهنام جو با اشاره به اعطای تسهیلات اشتغال به طرح اشتغالزا تصریح کرد: در زمینه اعطای این تسهیلات باید دستگاه های اجرایی و بانک ها همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند تا شاهد تسریع در ارائه این تسهیلات در راستای رونق تولید و اشتغال باشیم.

وی با تاکید بر نظارت به طرح های اشتغال افزود: باید طرح هایی که از بانک ها تسهیلات دریافت می کنند مورد نظارت قرار گیرند تا شاهد تسریع در اجرای آنها و توسعه اشتغال و رونق تولید باشیم.

استاندار اردبیل گفت: امسال نیز حمایت از طرح های اشتغال و سرمایه گذاری ها در سطح استان مورد تاکید بوده و تلاش می کنیم تا با این امر زمینه برای رونق اقتصادی هر چه بیشتر را فراهم کنیم.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :