جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ Friday 24th of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     تسنیم

استاندار سمنان با اشاره به ظرفیت‌های این استان در تولید گوشت گفت: این استان ظرفیت‌های خوبی در تأمین گوشت کشور دارد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، علیرضا آشناگر پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان دامپزشکی کشور اظهار داشت: استان سمنان به علت وجود طوایف و ایل های عشایری مختلف ظرفیت های خوبی برای تأمین گوشت کشور دارد.

وی گفت: با توجه به اینکه دامپزشکی مسئولیت مستقیم در تأمین سلامت غذا و رفع بیماری های مشترک انسان و دام دارد؛ بنابراین باید گفت هرگونه اهمال، کوتاهی و غفلتی می تواند مشکلاتی جدی به بار آورد.

استاندار سمنان با اشاره به خسارات ناشی از آنفولانزای پرندگان در سال های گذشته گفت: خوشبختانه این بیماری با همت کارکنان دامپزشکی و همراهی مردم در کشور کنترل شد و نگرانی از این حیث وجود ندارد.

وی تعامل و ارتباط مستقیم و مستمر سازمان دامپزشکی و استانداری ها را در پیشبرد اهداف و امور بسیار مثمر ثمر دانست.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان اظهار داشت: درصورتی که در تأمین گوشت و مرغ موردنیاز مردم برنامه ریزی دقیق انجام شود؛ کمبودی در کشور نخواهیم داشت.

آشناگر در ادامه این دیدار انتخاب حسینی که سابق بر این مدیرکل امور عشایری استان سمنان بوده است را به عنوان رئیس جدید دامپزشکی استان سمنان، انتخابی شایسته دانست و گفت: ایشان شناخت خوبی از عشایر دارند و همین شناخت امتیاز خوبی محسوب شود.

به گزارش تسنیم  آئین معارفه مدیرکل جدید دامپزشکی استان سمنان با حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور در استان سمنان برگزار شد و بدین ترتیب حسینی که سابق بر این مدیرکل امور عشایری استان بود به عنوان مدیرکل جدید دامپزشکی استان سمنان معرفی شد.

انتهای پیام/ ت

ادامه خبر :