جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ Friday 24th of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     تسنیم

جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های اجرایی باید با عملیاتی کردن الگوی مقاومت موجب ناامیدی دشمن شوند.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد ابوالقاسم چمن امروز در نشست خبری ستاد گرامیداشت سالروز 3 خرداد، ایستادگی و مقاومت را مهم ترین درس فتح خرمشهر دانست و اظهار داشت: گزینه اصلی کشور برای عبور از شرایط فعلی و رسیدن به سر منزل اصلی انقلاب اسلامی، ایستادگی و مقاومت است.

وی با اشاره به پیروزی های اخیر جبهه حق که نتیجه ایستادگی و مقاومت است افزود: منتهی شدن جنگ ها از 32 روز به 2 روز در جنگ اخیر جبهه مقاومت نشان از عملی بودن تفکر عمیق مقاومت است. تمامی این پیروزی ها تاسی گرفته از فتح خرمشهر است.

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی با بیان اینکه تمامی مدیران در بخش های مختلف باید مسئولیت خود را به نحوی اجرا کنند که موجب ناامیدی دشمن شوند تصریح کرد: دستگاه های اجرایی الگوی مقاومت را در مجموعه های خود عملیاتی کنند. امیدواریم شاهد اجرا شدن برنامه های خوبی از سوی مدیران اجرایی و فرهنگی استان درخصوص بزرگداشت 3 خرداد باشیم.

قریب به 560 برنامه در هفته بزرگداشت فتح خرمشهر برگزار خواهد شد

حیدرعلی پورزاهد مسئول حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی نیز در این نشست اظهار داشت: روز اول این هفته با عنوان رسانه، دفاع مقدس و مقاومت با هدف انتقال ارزش ها و مبانی انقلاب اسلامی به نسل جوان پیگیری خواهد شد.

وی افزود: غبار روبی مزار شهدا در تمام نقاط استان، دیدار با خانواده های شهدا، شرکت در نمازجمعه و خاطره گویی یادگاران فتح خرمشهر در بین خطبه های نماز جمعه، و برگزاری برنامه ویژه وحدت در شهرستان راز و جرگلان از دیگر برنامه های این هفته می باشد.

پورزاهد در ادامه تصریح کرد: همچنین 10 تیم پزشکی در مرکز استان و 8 تیم پزشکی در شهرستان های مختلف با حضور در مناطق محروم خدمات درمانی ارائه خواهند داد.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :