جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ Friday 24th of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     تسنیم

استاندار اردبیل گفت: دستگاه‌های اجرایی نباید با بهانه‌تراشی روند سرمایه‌گذاری را مشکل کنند.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، اکبر بهنام جو ظهر امروز در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: موانع صادرات در اردبیل برداشته می شود تا شاهد رونق صادرات غیرنفتی از این استان به سایر مناطقه باشیم.

وی با اشاره به اینکه مقوله صادرات برای ما بسیار حائز اهمیت است، افزود: می بایست صادرات کالاهای غیرنفتی باتوجه به شرایط کشور توسعه داده شود که در این زمینه دستکاه های مربوطه نیز اهتمام ویژه ای داشته باشند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: اردبیل ظرفیت بسیار بالایی در صادرات کالاهای غیرنفتی دارد که باید از این ظرفیت برای رونق اقتصادی استان بهره مند شد و موانع این امر می بایست برداشته شود.

بهنام جو ادامه داد: رونق تولید و اقتصاد نیز امسال با جدیت مبنای کار قرار گرفته است تا بتوانیم با اجرای پروژه ها در بخش های مختلف گام اساسی در رونق تولید و اشتغال در منطقه برداریم.

وی حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی را اولویت عنوان کرد و افزود: در این زمینه دستگاه های اجرایی نباید با بهانه تراشی روند سرمایه گذاری را مشکل کنند که این امر به هیچ وجه قابل قبول نیست.

استاندار اردبیل بیان کرد: اقدامات بسیار خوبی در اجرای پروژه های گردشگری و کشاورزی منطقه انجام شده که با بهره برداری از این پروژه ها تحول عظیمی در اقتصاد و اشتغال منطقه ایجاد می شود.

وی یکی از اولویت های استان در بخش کشاورزی را احداث گلخانه ها عنوان و اظهار کرد: در این زمینه برنامه های خوبی انجام شده که این امر می تواند رونق کشاورزی استان را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :