جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ Friday 24th of May 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     تسنیم

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: اقدامات بسیار قابل توجهی در مجموعه گردشگری هیرلند انجام شده و موانع عملیات اجرایی این پروژه برداشته می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، ناصر عتباتی ظهر امروز در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در اردبیل اظهار داشت: عملیات انجام شده در مجموعه گردشگری پل معلق تمام شیشه ای هیر قابل توجه بوده و موانع عملیات اجرایی این پروژه گردشگری برداشته می شود.

وی با اشاره به بازدید دستگاه قضایی و میراث فرهنگی از عملیات اجرایی نخستین پل تمام شیشه ای ایران گفت: اقدامات بسیار قابل توجهی در این مجموعه انجام شده که تلاش و همت سرمایه گذار مجموعه قابل تقدیر و قدردانی است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: بی شک این پروه گردشگری یکی از پروژه های مهم در استان اردبیل است که می تواند نقش اساسی در پویایی اقتصادی و اشتغال منطقه داشته باشد و باید از سرمایه گذار این مجموعه حمایت شود.

عتباتی با اشاره به اینکه اولویت دستگاه  قضایی حمایت از سرمایه گذاری سالم و برطرف کردن موانع تولید است، افزود: در این زمینه دستگاه های اجرایی نیز نباید کوتاهی کنند چرا که این کوتاهی به هیچ وجه قابل قبول نیست چرا که منطقه نیازمند به توسعه اقتصادی و گردشگری دارد.

وی بیان کرد: باید بوروکراسی ها و موانع سرمایه گذاری در استان اردبیل برداشته شود تا سرمایه داران به سرمایه گذاری در استان خوش بین باشند و در این زمینه دستگاه های اجرایی باید فرهنگ سازی لازم را انجام دهند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه امسال بر اساس نامگذاری مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان تولید حائز اهمیت است، اظهار کرد: دستگاه قضایی استان اردبیل نیز از تمام ظرفیت خود برای رونق تولید و اقتصاد منطقه استفاده می کند تا این روند در اردبیل تسهیل شود.

عتباتی گفت: اگر اقدامات اساسی در حوزه اقتصادی و اشتغال منطقه ایجاد شود بی شک آسیب های اجتماعی نیز در منطقه کاهش می یابد که یکی از راهکارهای پویایی اقتصاد و اشتغال حمایت از سرمایه گذاران بهش خصوصی است.

وی همچنین خواستار همکاری مشترک با تجار کشور آذربایجان شد و افزود: نیاز است تا از این تجار  نیز حمایت هایی صورت گیرد و از ظرفیت این مورد برای توسعه اشتغال و اقتصاد منطقه بهره گیری شود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از برگزاری مناسب کمیته قضایی خبر داد و گفت: این کمیته با جدیت به کار خود ادامه می دهد تا دغدغه و نگرانی سرمایه گذاران برطرف شود.

انتهای پیام/ش

ادامه خبر :