چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ Wednesday 22nd of May 2019
ads
ads
ads
  6 روز قبل     تسنیم

هواداران تیم فوتبال سپاهان در جریان دیدار این تیم برابر استقلال خوزستان علیه سرمربی پرسپولیس شعار سر دادند.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، دیدار 2 تیم سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال از ساعت 21:30 امشب  در ورزشگاه نقش جهان آغاز شده که حواشی این دیدار به شرح زیر است:

* در لیست بازی نام سرمربی تیم استقلال خوزستان ابتدا حیدر بستانی درج شده، اما روی نام بستانی خط کشیده شده است و نامی از سرمربی استقلال خوزستان در لیست درج نشده است.

* در حالی که نتیجه دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی بدون گل دنبال می شد، ناگهان هواداران سپاهان برای گل خوردن پرسپولیس خوشحالی کردند.

* خوشحالی کاذب هواداران تیم سپاهان خاطرات 4 سال گذشته برای تراکتورسازی را به نوعی زنده کرد؛ شایعاتی که مشخص نیست از کجا نشأت می گیرد.

* سیستم گرمایش جایگاه خبرنگاران به جای سیستم سرمایشی روشن شده و خبرنگاران را عصبی کرده بود.

* 2 بازیکن تیم استقلال خوزستان پس از برخورد به یکدیگر نقش بر زمین شدند و در همین حین بازیکنان سپاهان گلزنی کردند.

* هواداران تیم سپاهان با شعار " داور پرسپولیسی" نسبت به تصمیم عجیب داور اعتراض کردند.

* مهرداد محمدی که در بازی حضور ندارد پس از گلزنی تیم سپاهان به طرز عجیبی به آغوش قلعه نویی رفت.

* با تلاش خبرنگاران رسانه های گروهی با توجه به انتقاداتی که نسبت به روابط عمومی باشگاه سپاهان و هیئت فوتبال اصفهان در زمینه عدم کنترل جایگاه خبرنگاران ورزشگاه نقش جهان مطرح شده بود، امروز خبرنگاران اصفهانی خود نسبت به کنترل افراد غیرخبرنگار حاضر در جایگاه اقدام کردند.

* در دقیقه 23 بین مهدی کیانی کاپیتان سپاهان و بازیکنان استقلال خوزستان درگیری به وجود آمد که با دخالت داور و سایر بازیکنان ختم به خیر شد.

* با به ثمر رسیدن گل نخست سپاهان توسط کی روش استنلی در دقیقه 33 ورزشگاه از شادی تماشاگران سپاهان منفجر شد.

* در حالی که سپاهان با 2 گل از استقلال خوزستان پیش افتاده بود، حملات سپاهان به سمت دروازه این تیم همچنان ادامه داشت و شوت خطرناک کی روش استنلی باعث شد دروازه بان استقلال خوزستان با فریاد به مدافعان این تیم اعتراض کند.

انتهای پیام/ف

ادامه خبر :