دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ Monday 17th of June 2019
ads
ads
ads
  4 روز قبل     ایرنا

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: برای ایجاد وحدت و اعتمادآفرینی در جامعه، تاکنون ۳۷ جلسه با تمام گروه‌ها، تشکل‌ها، هیات های مذهبی، سازمان‌های مردم‌نهاد، دانشگاهیان و نخبگان استان برگزار شده، زیرا استفاده از نظرهای عموم جامعه یکی از بخش‌های محوری در ایجاد آرامش و تقویت اتحاد است.


زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: برای ایجاد وحدت و اعتمادآفرینی در جامعه، تاکنون ۳۷ جلسه با تمام گروه ها، تشکل ها، هیات های مذهبی، سازمان های مردم نهاد، دانشگاهیان و نخبگان استان برگزار شده، زیرا استفاده از نظرهای عموم جامعه یکی از بخش های محوری در ایجاد آرامش و تقویت اتحاد است.

فتح الله حقیقی روز چهارشنبه در جلسه ستاد انتخابات و مدیران سیاسی استان زنجان اظهار داشت: اعتماد، رضایت و مشارکت، مقوم های وحدت در جامعه بوده و باید زمینه ایجاد آرامش و تقویت مقوم های وحدت در جامعه فراهم شود.

وی با بیان اینکه با وجود مشکلات بسیار در جامعه، حضور مدیران در بین مردم به اعتمادسازی کمک می کند، افزود: تاکنون در ۱۱۰ روستای استان جضور داشته و ۵ بار نیز به هر کدام از شهرستان ها سفر کرده ام که این برنامه ادامه دارد و تا قبل از پایان سال جاری در تمام روستاهای استان، حضور خواهد داشت تا از نزدیک با مردم در ارتباط باشم.

حقیقی ادامه داد: برگزاری انتخابات مجمع مشاوران جوان و تلاش برای چابک سازی مدیران نیز در راستای تقویت مقوم های اتحاد بوده است.

استاندار زنجان گفت: تمام مجریان انتخابات در استان، متعهد شده ایم که در عمل، امانت دار و صادق نسبت به یکدیگر باشیم و تراز نمایندگی دولت در شهرستان و بخش را با اقتدار حفظ کنیم.

وی افزود: مجریان انتخابات باید با رعایت بی طرفی کامل در انتخابات، وظایف خود را به درستی انجام داده و هماهنگی با ناظران انتخابات نیز در چهارچوب قانون باشد.

حقیقی با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم، نیازمند آسیب شناسی دوره های قبل است، تاکید کرد: فرآیند برگزاری انتخابات باید مرحله بندی شود که این فرآیند در استان زنجان به ۱۱ مرحله، تقسیم بندی شده و باید برای تمام مراحل آن تمهیداتی اندیشیده شود.

مقام عالی دولت در استان زنجان تصریح کرد: تمام مجریان انتخابات آتی باید به صورت کارگاهی تحت آموزش قوانین و آئین نامه ها قرار گیرند چرا که ابتدا باید خودمان آموزش ببینیم و سپس به دیگران بیاموزیم.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون تلاش بر این بوده که کم ترین تغییرات در بین فرمانداران و بخشداران استان صورت پذیرد و در تغییرات نیز تا حد امکان از نیروهای بومی همان منطقه انتخاب شده اند.

حقیقی اضافه کرد: با تمام داوطلبان انتخابات مجلس، ۲ جلسه در قبل و بعد از انتخابات برگزار می کنیم که قبل از انتخابات با یادآوری قانون، آگاه سازی کرده و بعد از انتخابات نیز دعوت می کنیم که طبق قانون از نتیجه رأی مردم تبعیت کنند.

۹۵۵۶/‏۸۰۶۸

استان ها - ایرنا - توجه به عدالت جنسیتی در برنامه ریزی روستایی، کاهش ۲.۲ درصدی نرخ بیکاری روستاها،…

تبریز-ایرنا- سرپرست سازمان غذا و دارو و مدیر اجرایی قرارگاه تامین واردات مواد اولیه صنعت داخلی…

تبریز-ایرنا- «شرکت دارویی رش» کشور سوئیس که جزو معتبرترین شرکت های جهان به شمار می رود، با…

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در پاسخ به خبرنگار ایرنا در خصوص وقایع رخ داده در جلسه روز…

شهرری - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: ۱۰ میلیون دانش آموز، سال تحصیلی…

قم-ایرنا- معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مواد مخدر کشور گفت: کابوس اعتیاد در…

کرج - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، ترویج و آموزش کشاورزی گفت که روش…

۱۲ ژوئن مصادف با ۲۲ خرداد از سوی سازمان بین المللی کار به عنوان روز جهانی مبارزه با " کار…

همدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: به تازگی یک غار خاکی جدید در ارتفاعات بانه…

سمنان- ایرنا- مدیرکل آموزش و حمایت از تولید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:…

ادامه خبر :