پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 20th of June 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     ایسنا

وزیر دفاع ترکیه در هفتمین نشست سه‌جانبه وزرای دفاع این کشور، جمهوری آذربایجان و گرجستان در شهر قبله آذربایجان حضور یافت.


وزیر دفاع ترکیه در هفتمین نشست سه جانبه وزرای دفاع این کشور، جمهوری آذربایجان و گرجستان در شهر قبله آذربایجان حضور یافت.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه در هفتمین نشست سه جانبه وزرای دفاع ترکیه، جمهوری آذربایجان و گرجستان در مرکز کنگره حیدر علی اف واقع در شهر قبله جمهوری آذربایجان حضور یافت.

این نشست در پی مانور مشترک نظامی نیروهای مسلح ترکیه و آذربایجان با نام «برادری تزلزل ناپذیر ۲۰۱۹» در نخجوان برگزار شده است.

آکار طی سخنرانی در افتتاحیه این نشست اظهار کرد: قدرت ترکیه، جمهوری آذربایجان و گرجستان از تاریخ مشترک و هم افزایی فرهنگی سه کشور نشأت می گیرد.

وی با بیان این که وزرای دفاع سه کشور متحد که دارای روابط مستحکم هستند، در این نشست به بررسی همکاری های امنیتی و دفاعی می پردازند، اظهار کرد: به همکاری های خود که به نفع سه کشور و کشورهای منطقه است، ادامه می دهیم.

آکار با اشاره به این که این نشست برای هفتمین بار برگزار می شود، گفت: این نشست یک فرصت برای ماست. روابط سه کشور بر پایه ای محکم بنا شده و در حال حاضر روابط ما به سطح همکاری های استراتژیک ارتقا یافته و از این حیث خرسندم.

انتهای پیام

ادامه خبر :