پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 20th of June 2019
ads
ads
ads
  1 هفته قبل     ایرنا

کرج – ایرنا - رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج از تصویب واگذاری مدیریت خانه هنرمندان کرج به هیات امنا خبرداد.


کرج – ایرنا - رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج از تصویب واگذاری مدیریت خانه هنرمندان کرج به هیات امنا خبرداد.

به گزارش ایرنا، رحیم خستو روز چهارشنبه در نشست کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج، اظهار داشت: طرح ساماندهی اداری و فعال سازی مدیریت خانه هنرمندان کرج با تاکید بر ایجاد زمینه مساعد و مطلوب بر احیا و رشد فعالیت های هنری مرتبط و با هدف کمک به تلطیف فضاهای شهری از طریق نظارت و مدیریت کیفی پروژه های هنری در کمیسیون هنر شورای شهر کرج مطرح و به اتفاق آرا تصویب شد. وی ادامه داد: براساس مذاکره انجمن های هنری استان البرز و شهرستان کرج با رؤسای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و کمیسیون هنر و ارتباطات و فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج، ملک به جا مانده از مرحوم فاتح یزدی در دهه گذشته به نام خانه هنرمندان مزین شد.

وی تاکید کرد این ملک به صورت اجاره ای برای کلاس های آموزشی استفاده می شد و از رسالت خود فاصله داشت که بر اساس تیپ خانه هنرمندان شهرهایی چون تهران، مشهد، زنجان برای بهره برداری به انجمن های هنری واگذار و مقرر شد پس از تصویب در صحن علنی به صورت هیأت امنائی اداره شود. خستو گفت: واگذاری مدیریت خانه هنرمندان می تواند مکانی برای حضور هنرمندان کرج و حضور موثرشان در امور هنری شهر باشد. رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج به ایجاد ارتباط با هنرمندان و بکارگیری استعدادهای هنری منطقه ای، ملی و بین المللی در راستای ارتقای کیفی فعالیت هنری اشاره و تاکید کرد: بر این اساس با واگذاری مدیریت خانه هنرمندان برنامه های جامع هنری سال با همکاری کمیسیون های هنر و فرهنگی و با هماهنگی انجمن های هنری و هنرمندان طراز اول نیازهای جامع هنری شهر تدوین می شود. وی افزود: ریاست هیأت امنای خانه هنرمندان کرج با ایفای نقش نظارتی و حمایتی به عهده رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی است و انجام وظایف تعریف شده در اساسنامه خانه هنرمندان را به عهده دارد.

۷۴۱۰/‏‬ ۶۱۵۵

استان ها - ایرنا - توجه به عدالت جنسیتی در برنامه ریزی روستایی، کاهش ۲.۲ درصدی نرخ بیکاری روستاها،…

تبریز-ایرنا- سرپرست سازمان غذا و دارو و مدیر اجرایی قرارگاه تامین واردات مواد اولیه صنعت داخلی…

تبریز-ایرنا- «شرکت دارویی رش» کشور سوئیس که جزو معتبرترین شرکت های جهان به شمار می رود، با…

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در پاسخ به خبرنگار ایرنا در خصوص وقایع رخ داده در جلسه روز…

شهرری - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: ۱۰ میلیون دانش آموز، سال تحصیلی…

قم-ایرنا- معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مواد مخدر کشور گفت: کابوس اعتیاد در…

کرج - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، ترویج و آموزش کشاورزی گفت که روش…

۱۲ ژوئن مصادف با ۲۲ خرداد از سوی سازمان بین المللی کار به عنوان روز جهانی مبارزه با " کار…

همدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: به تازگی یک غار خاکی جدید در ارتفاعات بانه…

سمنان- ایرنا- مدیرکل آموزش و حمایت از تولید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:…

ادامه خبر :