سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ Tuesday 18th of June 2019
ads
ads
ads
  6 روز قبل     برترین ها

براساس گزارش‌ها «روملو لوکاکو» در آستانه پیوستن به اینتر میلان است و مرد بلژیکی نیز با توصیف «آنتونیو کونته» سرمربی اینتر با جمله «بهترین سرمربی جهان»، به شایعات قوت بخشید.


خبرگزاری ایرنا: براساس گزارش ها «روملو لوکاکو» در آستانه پیوستن به اینتر میلان است و مرد بلژیکی نیز با توصیف «آنتونیو کونته» سرمربی اینتر با جمله «بهترین سرمربی جهان»، به شایعات قوت بخشید.

دوران حضور «روملو لوکاکو» ستاره بلژیکی منچستریونایتد در اولدترافورد ظاهراً به انتهای خط رسیده است؛ سرمربی پیشین تیم چلسی به تازگی هدایت نراتزوری را بر عهده گرفته و مرد بلژیکی نیز در آستانه ملحق شدن به او است.

لوکاکو در مصاحبه با پریمیوم اسپورت ضمن اشاره به مصمم بودن در مورد آینده خود، اظهار داشت: دیدن کونته در اینتر اتفاق خوبی است، از نظر من او بهترین سرمربی جهان است.

وی ادامه داد: تصمیمم را گرفته ام اما از آنجا که با منچستریونایتد قرارداد دارم و به باشگاه احترام می گذارم، نمی توانم آن را فاش کنم؛ من یکی از هواداران دو آتشه سری آ هستم؛ افرادی که مرا می شناسند می دانند که دوست داشتم در لیگ برتر و سری آ بازی کنم.

لوکاکو در ادامه افزود: «کریستیانو رونالدو» فصل گذشته به ایتالیا رفت، «مائوریتسیو ساری» هم به یووه می رود و آنجلوتی نیز در ناپولی است؛ سری آ فصل آینده هیجان انگیز خواهد بود؛ مدیر برنامه هایم با منچستر صحبت می کند و من هم تصمیمم را گرفته ام؛ حالا همه چیز بر عهده باشگاه است اما مدیر برنامه من بهترین را برایم می خواهد و اطمینان دارم تابستان داغی در راه است.

ادامه خبر :