پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ Thursday 20th of June 2019
ads
ads
ads
  6 روز قبل     ایرنا

اصفهان - ایرنا - رییس فدراسیون اسکی گفت: برای بهبود هر بیشتر پیست های کشور و ارتقای ورزشکاران، تجهیز پیست ها به برف کوب در دستور کار قرار گرفته است.


اصفهان - ایرنا - رییس فدراسیون اسکی گفت: برای بهبود هر بیشتر پیست های کشور و ارتقای ورزشکاران، تجهیز پیست ها به برف کوب در دستور کار قرار گرفته است.

سید عبدی افتخاری روز پنجشنبه در مجمع انتخاباتی هیأت اسکی استان اصفهان در محل سرای ورزشکاران اظهار داشت: افزایش قیمت برف کوب در سال های اخیر خرید آن را سخت کرده، اما با این حال برخورداری از آنها لازم و ضروری است.

وی اضافه کرد: توسعه رشته های اسنوبرد و صحرانوردی از جمله برنامه های اصلی فدراسیون برای امسال خواهد بود و موضوع آموزش و استعدادیابی را نیز جدی خواهیم گرفت و هیأت های استانی نیز موارد یاد شده را با جدیت دنبال کنند.

رئیس فدراسیون اسکی افزود: استان اصفهان در کنار تهران و البرز از جمله مناطق فعال در زمینه رشته اسکی هستند و همکاری و پویایی این رشته در اصفهان مشهود است.

افتخاری تاکید کرد که استان ها بجز رشته آلپاین به دیگر رشته ها نیز اهمیت دهند و لوازم مورد نیاز آنها را تأمین کنند.

وی با اشاره به پیست اسکی فریدونشهر (واقع در غرب استان اصفهان) به عنوان یکی از محل های مناسب برای آموزش و برگزاری مسابقات، تصریح کرد: ارتقای این پیست به نگاه ویژه ای نیاز دارد و توقع داریم این پیست همچون پیست های بین المللی کشور شود.

رئیس فدراسیون گفت: استان ها برای فعالیت در اسنوبرد انگیزه پیدا کرده اند و تعداد نفرات سال قبل رشته یاد شده بی سابقه بود و امیدواریم ورزشکاران اصفهان بیشتر در تیم های ملی حضور داشته باشند.

مجمع انتخاباتی هیأت اسکی استان اصفهان روز پنجشنبه در سرای ورزشکاران با انتخاب مجدد محمود یسلیانی به مدت چهار سال برگزار شد.

وی با انصراف احسان گودرزی دیگر نامزد توانست ۱۴ رأی را به خود اختصاص دهد.

در ایران بالغ بر ۵۰ هزار نفر به رشته های مختلف اسکی می پردازند.

۶۰۲۲ / ‏‬

ادامه خبر :