دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Monday 9th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل ایسنا

کاخ سفید اعلام کرد، وزیر خزانه‌داری آمریکا ریاست هیات واشنگتن در کارگاه اقتصادی منامه را که به روند صلح فلسطین – اسرائیل مرتبط است، بر عهده خواهد داشت.


کاخ سفید اعلام کرد، وزیر خزانه داری آمریکا ریاست هیات واشنگتن در کارگاه اقتصادی منامه را که به روند صلح فلسطین – اسرائیل مرتبط است، بر عهده خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کارگاه اقتصادی منانه اواخر ژوئن در بحرین برگزار می شود. ایالات متحده قصد دارد مولفه های اقتصادی طرح صلح فلسطین-اسرائیل موسوم به "معامله قرن" را که مدت هاست وعده آن را می دهد، رونمایی کند.

این اقدام در کنفرانس اقتصادی ۲۵ و ۲۶ ژوئن تحت عنوان "صلح برای شکوفایی" انجام می شود. با این حال لبنان و فلسطین شرکت در آن را بایکوت کردند و محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین آن را طرح "شکوفایی به جای صلح" نامیده است.

براساس بیانیه کاخ سفید، هیات آمریکایی به ریاست استیون منوچین، وزیر خزانه داری و همراهی جارد کوشنر مشاور رئیس جمهوری، جیسون گرینبلات، نماینده ویژه در مذاکرات بین المللی، برایان هوک نماینده ویژه در امور ایران و رئیس شورای اقتصادی مشاوران کاخ سفید عازم بحرین می شود.

انتهای پیام

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها