دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Monday 9th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل تسنیم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: طرح تابستانی «نشاط معنوی» در 20 بقعه متبرکه استان سمنان اجرا می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله واحدی ظهر امروز در نشستی با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح های متعدد و متنوع اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان اظهار داشت: طرح «نشاط معنوی» در بقاع متبرکه و امامزاده ها یکی از طرح های که همه ساله با استقبال بیشمار مردم سراسر استان مواجه می شود؛ است.

وی با تأکید بر غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و نوجوانان با توجه به آغاز فصل تابستان افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ طرح تابستانی «نشاط معنوی » در بقاع متبرکه استان سمنان اجرا خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان خاطرنشان کرد: این طرح در استان سمنان از سیزدهم تیرماه در بقاع متبرکه مجری هم زمان با ولادت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت آغاز و تا 29 مردادماه عید سعید غدیر ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین واحدی در مورد اهداف اجرای این طرح گفت: ترغیب و جذب جوانان و نوجوانان به بقاع متبرکه و اماکن مذهبی و همچنین بهره گیری از ظرفیت این قشر در اداره امور امامزادگان از مهم ترین اهداف اجرای این طرح است.

وی ایجاد وحدت رویه با سایر نهادهای فرهنگی، ترویج معرف اسلامی و همچنین غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان را از دیگر اهداف اجرای طرح «نشاط معنوی» عنوان کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان عنوان کرد: برای اجرای این طرح از ظرفیت 20 مبلغ بومی و اعزامی، مربیان آموزش دیده سبک زندگی اسلامی و همچنین دانشجویان دانشکده های علوم قرآنی استفاده خواهد شد.

به گزارش تسنیم، ثبت نام برای شرکت در طرح تابستانی نشاط معنوی در استان سمنان از 25 خردادماه آغاز و تا 12 تیرماه ادامه دارد.

این طرح ویژه دانش آموزان دختر و پسر و در رده های سنی هفت تا 18 سال برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/ ع

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها