دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Monday 16th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل تسنیم

توحید غلامی، هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در فصل گذشته اعلام کرد که با شروع مسابقات لیگ برتر به میادین فوتبال بازخواهد گشت.


توحید غلامی که چند ماه پیش از ناحیه مینیسک تحت عمل جراحی قرار گرفت، در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیتش گفت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و چهار ماه هم از جراحی من می گذرد. طبق صحبت هایی که با دکتر کیهانی، دکتر نوروزی و دکتر طباطبایی داشتم، با شروع فصل جدید لیگ برتر می توانم به میادین فوتبال برگردم.

هافبک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هجدهمین دوره لیگ برتر یادآور شد: در فصل گذشته که شرایط سختی داشتم، کادر فنی، بازیکنان و مسئولان ماشین سازی به من محبت داشتند و باید بابت حمایت هایی که انجام دادند، از آنها تشکر کنم.

وی در مورد وضعیتش برای فصل آینده خاطر نشان کرد: من یک فصل دیگر با ماشین سازی قرارداد دارم و با توجه به تغییراتی که در کادر فنی و مدیریت ایجاد شده است، هنوز تماسی با من نگرفته اند. باشگاه در حال حاضر دنبال جذب بازیکنان جدید است و با تعدادی از بچه ها که فصل گذشته هم در این تیم بودند، هنوز تماسی گرفته نشده است.

غلامی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است در ماشین سازی بماند یا خیر، اظهار داشت: همان طور که گفتم یک سال دیگر با ماشین سازی قرارداد دارم و حالا باید ببینم چه شرایطی ایجاد خواهد شد. البته یکی دو پیشنهاد هم دارم و امیدوارم در نهایت بهترین اتفاق برایم رخ دهد.

انتهای پیام/

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها