چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Wednesday 11th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل ایسنا

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد روز جمعه ۷ تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.


رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد روز جمعه ۷ تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، پیش از این قرار بود این مسابقات در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شود که با تصمیم مسئولان فدراسیون کشتی، این رقابت ها در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

بر اساس تصمیم کادر فنی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی کشتی و گزینشی المپیک در قزاقستان، در پنج وزن برگزار می شود که زمان برگزاری و اسامی نفرات شرکت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:

وزن کشی این رقابت ها ساعت ۸:۳۰ تا ۹ صبح روز ۷ تیرماه و بدون ارفاق وزن برگزار می شود و پس از آن مسابقات از ساعت ۱۱ انجام خواهد شد.

از نفرات شرکت کننده در این رقابت ها تست دوپینگ به عمل خواهد آمد و اگر کشتی گیری در خلال برگزاری از شرکت در این مسابقات انصراف دهد به کمیته انضباطی معرفی خواهد شد.

شیوه برگزاری این مسابقات متعاقباً از سوی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد اعلام می شود.

همچنین کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در مورد نتایج این رقابت ها اعلام کرد: کسب مقام اول توسط هرکدام از کشتی گیران در این مسابقات به منزله انتخاب نهایی ایشان جهت حضور در مسابقات جهانی نیست و با توجه به شرایط تمرینی و انضباطی در اردو و تورنمنت های پیش رو اسامی نفرات نهایی در ۱۶ شهریورماه اعلام خواهد شد.

همچنین غلامرضا محمدی، محسن کاوه، ابراهیم مهربان، عباس حاج کناری و مهدی تقوی به عنوان اعضای کمیته فنی بر این رقابت ها نظارت خواهند داشت.

اسامی نفرات شرکت کننده در این رقابت ها به شرح زیر است: ۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانی (تهران) امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) ایمان صادقی (مازندران) ۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران) رضا افضلی (کرمانشاه) محمد نخودی (مازندران) سید احمد محمدی (مازندران) حامد رشیدی (اصفهان) ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) کامران قاسم پور (مازندران) ۹۷ کیلوگرم: رضا یزدانی – حامد طالبی زرین کمر (مازندران) علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) علی شعبانی (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) کمیل قاسمی (مازندران) یدالله محبی (کرمانشاه) رقابت های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای ۲۳ تا ۳۱ شهریورماه در شهر نور سلطان کشور قزاقستان برگزار می شود.

انتهای پیام

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها