پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Thursday 12th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل تسنیم

آئین بزرگداشت شهدای هفتم تیر در آستانه سالروز شهادت آیت‌الله شهید بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش در اهواز برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، آئین بزرگداشت شهدای هفتم تیر در آستانه سالروز شهادت آیت الله شهید بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش در اهواز برگزار می شود.

این برنامه با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، اساتید دانشگاه و علما و روحانیون روز پنجشنبه ششم تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا آغاز می شود.

آئین بزرگداشت سالروز شهادت آیت الله شهید سید محمد حسینی بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش در حرم مطهر علی بن مهزیار اهوازی واقع در خیابان آزادگان(24 متری) اهواز، خیابان شهید باقری برگزار می شود که جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در آن حضور می یابند.

حجت الاسلام والمسلمین میراحمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز در آئین بزرگداشت شهدای هفتم تیر سخنرانی می کند و درباره شهید بهشتی و یاران باوفایش مطالبی را بیان خواهد کرد.

همچنین سید مهدی میرداماد از مداحان اهل بیت عصمت طهارت(ع) استان قم نیز در آئین بزرگداشت سالروز شهادت آیت الله شهید سید محمد حسینی بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش در اهواز مرثیه سرایی می کند.

انتهای پیام/ح

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها