دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Monday 9th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل ایرنا

رشت ایرنا - جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج با یادآوری نقش کارگران در دوران پرافتخار دفاع مقدس گفت: کارگران ظرفیت بالایی در دفاع از آرمان ها و اندیشه های والای انقلاب اسلامی دارند.


رشت ایرنا - جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج با یادآوری نقش کارگران در دوران پرافتخار دفاع مقدس گفت: کارگران ظرفیت بالایی در دفاع از آرمان ها و اندیشه های والای انقلاب اسلامی دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا سرهنگ کیا عاشوری روز چهارشنبه در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان بسیج کارگری استان با بیان اینکه بسیج یک میراث گران سنگ است اظهار کرد: امام خمینی (ره) انقلاب را با مردم شروع و اعتقاد داشت با همین مردم می شود انقلاب را حفظ کرد.

وی با اشاره به اینکه امام (ره) حفاظت از انقلاب را به مردم سپرد افزود: بسیج اجازه نداد یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد و سازماندهی بسیجیان در قالب سازمان اقشار بسیج اقدامی خوب بود و بسیج یک منظومه چندوجهی برای پاسخ به نیازمندی های کشور شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج با بیان اینکه از اقشار مهم و تأثیرگذار بسیج، نیروهای خوب و مردمی حوزه کارگری بود گفت: شهید برونسی در دوران دفاع مقدس یک کارگر و بنایی بود که فرمانده تیپ شد و این نشان می دهد که کارگران از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.

وی مطالبه گری را از صفات بسبجیان دانست و تصریح کرد: حضور بین کارگران و کارفرمایان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید بسیج کارگری در این زمینه حضور حداکثری داشته باشد و کمک شورای قشر بسیج نیز استفاده کند.

رئیس سابق سازمان بسیج کارگری سپاه قدس گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه رسالت جامعه کارگری از اهداف ما بود اظهار کرد: بحث جذب را در قشر کارگری افزایش دادیم.

سرهنگ بهرام صدیقی افزود: هم افزایی با اقشار مختلف بسیج از اهداف مهم ما بود و در اکثر برنامه های خود دفاع از حق و حقوق کارگران و کارفرمایان را مدنظر قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه ۷۰ پایگاه بسیج کارگری در گیلان داریم تصریح کرد: سرکشی از کارخانجات و واحدهای تولیدی در جهت برطرف کردن مشکلات کارگران و کارفرمایان از دیگر برنامه های سازمان بود.

در پایان این جلسه از زحمات سرهنگ بهرام صدیقی تکریم و سرهنگ حسین پور حیدری به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج کارگری منصوب شدند.

۷۲۹۶/‏۲۰۰۷/‏

کرمان - ایرنا - عضو هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با اشاره به سرمایه گذاری…

بروجرد - ایرنا - بهره برداری از شبکه فاضلاب بروجرد با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو عصر امروز…

بروجرد - ایرنا - کار ساخت پست ۲۳۰ کیلو ولت بروجرد عصر چهارشنبه در آیینی با حضور رضا اردکانیان…

قم - ایرنا - آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید با اشاره به عظمت برپایی عزاداری شهادت…

استان ها - ایرنا - تاکید دولت بر سرمایه گذاری خارجی در کشور، اهمیت جایگاه چابهار برای توسعه…

قزوین - ایرنا - مشاور و مدیر اجرایی ستاد اربعین کشور گفت: هر یک از زائران اربعین حسینی(ع)…

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: پهپاد جاسوسی…

اهواز- ایرنا- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اخبار و نگرانی ها مبنی…

قزوین – ایرنا – رییس فدراسیون فوتبال گفت: در بسیاری از دیدارهای لیگ های برتر فوتبال ایران جمعیت…

زاهدان- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: چابهار تنها بندری است که اپراتور…

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها