دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ عنوان سایت را وارد کنید Monday 16th of December 2019
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
عنوان سایت را وارد کنید
6 ماه قبل ایرنا

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: کمبود فضاهای آموزشی در برخی مناطق شهری از جمله مهرگان، سرتک، ولایت، پونک، ملاصدرا و شهرک دانش استان نگران‌کننده است.


قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: کمبود فضاهای آموزشی در برخی مناطق شهری از جمله مهرگان، سرتک، ولایت، پونک، ملاصدرا و شهرک دانش استان نگران کننده است.

خیرالله رحمانی عصر چهارشنبه در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان افزود: باید تا مهرماه امسال ۱۷۲ کلاس درس با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به فضاهای آموزشی موجود استان افزوده شود. این مسئول خاطر نشان کرد: هم اکنون به علت کمبود فضاهای آموزشی ۲۱ کلاس درس استان در کانکس برگزار می شود و برخی نقاط از جمله پونک و شهرک دانش قزوین به لحاظ کمبود فضای آموزشی جزو نقاط بحرانی محسوب می شوند. وی یادآور شد: احداث یک باب مدرسه در شهرک دانش قزوین با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی رو به رو بوده که برای بهره برداری آن در مهر امسال به ۳۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز داریم. رحمانی با اشاره به اینکه ۹ مدرسه استان در اختیار سایر دستگاه ها قرار دارد، گفت: بر اساس قانون بودجه سال ۹۸ تمامی این مراکز در ۶ ماهه نخست سال باید به آموزش و پرورش بازپس داده شود. وی با بیان اینکه اوقات فراغت دانش آموزی با هویت آنها گره خورده تا جایی که بسیاری از کشف استعدادها در این برنامه ها صورت می گیرد، اضافه کرد: سال گذشته ۳۸۰ پایگاه تابستانی اوقات فراغت در استان تشکیل شد و با برگزاری یک هزار و ۶۶۴ دوره آموزشی، چهار هزار و ۳۷۱ نفر در پایگاه های تحت پوشش شرکت کردند. به گفته وی، اوقات فراغت فرصت مناسبی است تا دانش آموزان به شکل متنوع و جذاب ضمن بهره مندی از فعالیت های رسمی و متناسب با نیازهای روحی، عاطفی و اجتماعی خود شرایط مناسبی را برای مدیران جهت تعلیم و تربیت کسب کنند. این مسئول با بیان اینکه ستاد اوقات فراغت استان برنامه های خود را در این حوزه با هدف کشف استعدادهای نهفته بر اساس شعار رونق تولید در دستور کار قرار داده است، اظهار داشت: باید ظرفیت های موجود دستگاه های مرتبط با این مساله در جهت رفع دغدغه ها به کار گرفته شود و اگر آسیبی مطرح شد دستگاه های متولی در حوزه اوقات فراغت ورود جدی پیدا کنند. این مسئول ، ورزش، هنر و فعالیت های عمومی را از جمله دغدغه های مهم دانش آموزان دانست و اظهار داشت: شورای آموزش و پرورش استان باید به طور جدی به این مباحث ورود کند چون مسائل یاد شده با روحیه دانش آموزان همخوانی داشته و برخی از آسیب ها از جمله خشونت را از آنها دور می سازد. ۸۰۵۴* ۶۱۰۱

کرمان - ایرنا - عضو هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با اشاره به سرمایه گذاری…

بروجرد - ایرنا - بهره برداری از شبکه فاضلاب بروجرد با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو عصر امروز…

بروجرد - ایرنا - کار ساخت پست ۲۳۰ کیلو ولت بروجرد عصر چهارشنبه در آیینی با حضور رضا اردکانیان…

قم - ایرنا - آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید با اشاره به عظمت برپایی عزاداری شهادت…

استان ها - ایرنا - تاکید دولت بر سرمایه گذاری خارجی در کشور، اهمیت جایگاه چابهار برای توسعه…

قزوین - ایرنا - مشاور و مدیر اجرایی ستاد اربعین کشور گفت: هر یک از زائران اربعین حسینی(ع)…

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: پهپاد جاسوسی…

اهواز- ایرنا- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اخبار و نگرانی ها مبنی…

قزوین – ایرنا – رییس فدراسیون فوتبال گفت: در بسیاری از دیدارهای لیگ های برتر فوتبال ایران جمعیت…

زاهدان- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: چابهار تنها بندری است که اپراتور…

ادامه خبر :

ads

جدیدترین خبرها